Бездротовий комплект з сенсорним управлінням Genius LuxeMate T830

406

На російський ринок вийшов новий бездротовий комплект з клавіатури і миші Genius LuxeMate T830. Клавіатура Genius LuxeMate T830 оснащена сенсорною панеллю, завдяки якій працювати з мультимедійними додатками стає ще зручніше. Легким дотиком руки можна перемкнути трек, зупинити відтворення або, наприклад, відключити звук. Крім того, на панелі розташована зручна шкала управління рівнем гучності. Всі сенсорні кнопки» мають м’яку світлодіодне підсвічування – працювати з ними можна навіть у темряві.


Genius LuxeMate T830

Низькопрофільні клавіші Genius LuxeMate T830 приємно натискаються і не шумлять. Праворуч від основного блоку клавіатури розташовані 5 додаткових кнопок для невимушеного спілкування в MSN. Оптимізація роботи з офісними додатками, поштою і браузерами можлива завдяки функціональних клавіш верхнього ряду, які активізуються за допомогою клавіші Fn.

Genius LuxeMate T830
Genius LuxeMate T830

Пристрій має ергономічну підставку під зап’ястя забезпечує комфорт в повсякденній роботі. Поставляється в комплекті оптична миша, у якої застосована запатентована технологія Magic Roller, забезпечує точне розташування курсору.

Genius LuxeMate T830
Genius LuxeMate T830

Орієнтовна роздрібна ціна комплекту Genius LuxeMate T830 становить 1,9 тис. руб.