Бюджетний тачфон Fly E146

568

Fly Fly представив E146 – бюджетний тачфон, що підтримує роботу двох сім-карт, з попередньо встановленим додатком Opera mini. 3-дюймовий TFT екран займає майже всю лицьову частину поверхні телефону. Відмінною особливістю дизайну є срібна окантовка корпусу, що надає тачфону футуристичний вигляд.


Fly E146

Модель підтримує функцію мобільного інтернету, JAVA, працює з протоколами GPRS і WAP. У телефоні є E-mail клієнт і предустановлен браузер Opera mini.

При габаритах 109x52x9,5 мм Fly E146 важить 89 р. Телефон здатний працювати до 3 годин у режимі розмови і до 200 годин в режимі очікування. Fly E146 оснащений аудіо-плеєром і FM приймачем. Плеєр підтримує 5 різних аудіо-форматів і може відтворювати до 7 годин без перерви. Завдяки вбудованому видеоплейеру, а також 2-мегапіксельну фотокамеру користувачі можуть переглядати ролики на екрані телефону і створювати власні колекції роликів і фотографій, а підтримка microSDHC карт об’ємом до 16 Гб і дозволять з легкістю зберігати необхідні дані.

Fly E146 має вбудований органайзер з функціями нагадування, створення і редагування заміток і завдань, конвертер валют, календар, будильник і калькулятор, а також телефонну книгу з пам’яттю на 500 осередків і пам’яттю сім-карти.

Fly E146 вже у продажу за рекомендованою ціною 4,2 тис. рублів.