Canon оновив лінійку HD-відеокамер початкового рівня

388

Компанія Canon представила повністю оновлену лінійку відеокамер високої чіткості (HD) початкового рівня – розширену серію LEGRIA HF R. Нові моделі створені для користувачів, перш знімали на мобільні телефони або компактні фотокамери та бажають підвищити якість відеозйомки.


Canon LEGRIA HF R206

Серед представлених моделей: LEGRIA HF R206, LEGRIA HF R26, LEGRIA HF R28.

Canon LEGRIA HF R26
Canon LEGRIA HF R26

Новинки з серії LEGRIA HF R пропонує користувачам творчі функції і якість відео, перш недоступні в HD-відеокамери цього рівня. Кращі в даному класі характеристики включають в себе матрицю Full HD CMOS, режим Smart Auto і технологію розпізнавання осіб. Нова функція Touch Decoration дозволяє застосовувати творчі ефекти без використання ПК. Компактність і легка вага означає, що користувачі можуть всюди брати з собою відеокамеру і знімати якісне відео де завгодно.

Canon LEGRIA HF R28
Canon LEGRIA HF R28

Основою серії LEGRIA HF R є система компонентів HD-відеокамер Canon, яку складають 3,2-мегапіксельна матриця Full HD CMOS, володіє підвищеною ефективністю в умовах слабкої освітленості, оригінальний HD-відеооб’єктив Canon і високопродуктивний процесор DIGIC DV III. 28х вдосконалений зум дозволяє знімати з великої відстані. Система компонентів HD-відеокамери Canon підтримує запис зі швидкістю потоку даних 24 Мбіт/сек.

Великий сенсорний РК-екран із діагоналлю 7,5 см (3 дюйми) і високою роздільною здатністю забезпечує інтуїтивно зрозуміле управління, високу деталізацію і якісну передачу кольору. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс з керуванням рухами пальців дозволяє швидко здійснювати навігацію за функціями камери. Функція 3D Flip View («Об’ємне гортання»), розроблена Canon, спрощує пошук відеокліпів по даті і часу зйомки: користувачі можуть «перегортати» зображення, проводячи пальцем по екрану.

Режим Smart Auto робить можливою зйомку відразу ж після розпакування камери, навіть якщо ви новачок в цій області. У цьому режимі відеокамера автоматично виконує налаштування, оптимальні для даної сцени і умов освітленості. Smart Auto може тепер визначати до 38 сцен. Також реалізована нова функція Tele Macro, що дозволяє здійснювати фокусування на відстані всього 40 см для отримання вражаючих великих планів невеликих об’єктів.

Модель оснащена динамічним стабілізатором зображення. Придушення тремтіння камери особливо важливо, оскільки при перегляді відео на HD-телевізорах цей небажаний ефект може посилюватися. Динамічний стабілізатор допомагає домогтися більш плавного зображення, навіть якщо зйомка ведеться при ходьбі або русі.

Друзі та близькі завжди будуть виглядати найкращим чином завдяки технології розпізнавання осіб, яка здатна визначити до 35 осіб на сцені.

Серія LEGRIA HF R пропонує додаткові творчі можливості для створення відеофільмів. Функція Touch Decoration дозволяє прикрасити відеоряд написами, зображеннями і анімацією, що особливо корисно при створенні відеопривітань. Вхідне в комплект перо призначений для більш точного введення рукописного тексту, а також розміщення штампів і зображень.

У числі можливостей Touch Decoration – додаткові спецефекти, які застосовуються безпосередньо в камері. Користувачі можуть миттєво накласти потрібний ефект замість того, щоб робити це на комп’ютері протягом кількох годин.

Моделі має два роз’єми для карт з підтримкою формату SDXC, завдяки чому користувачі одержують більше можливостей для збереження даних. З допомогою двох роз’ємів відеоматеріали можна копіювати з однієї карти пам’яті на іншу прямо в камері. Естафетна запис дозволяє продовжувати зйомку, не турбуючись про переповнення пам’яті: коли одна карта заповнюється, відбувається автоматичне переключення на іншу.

Інтелектуальна система літій-іонних акумуляторів дає користувачам можливість бачити з точністю до хвилини, скільки часу ще може вестися запис, і точно визначати, коли потрібна підзарядка.

Для зручності домашнього перегляду модель можна підключити безпосередньо до HD-телевізора, використовуючи минипорт HDMI і вхідний в комплект кабель, що передає як відео, так і аудіосигнал.

Моделі серії LEGRIA HF R оснащена різьбленням, що дозволяє приєднати новий телеконвертер TL-H34 II для великих планів і ширококутний конвертер WD-H34 II для більш широкого охоплення в обмеженому просторі. Така можливість вперше реалізована у відеокамері початкового рівня.