Canon PowerShot A3300 IS: 16-мегапіксельна фотокамера

445

Компанія Canon представила нову модель PowerShot A3300 IS. Камера здатна знімати високоякісні фотографії і HD-відео роздільною здатністю 720p із використанням оптичного стабілізатора.


Canon PowerShot A3300 IS

Ця камера приходить на зміну провідним моделям PowerShot серії А: A3000 IS і A3100 IS. Модель має компактний стильний дизайн, оснащена міцним металевим каркасом для захисту від зовнішніх впливів і відрізняється високою надійністю роботи, як і всі інші продукти Canon. Модель PowerShot A3300 IS доступна в червоному, синьому, рожевому і сріблястому кольорі.

Камера PowerShot A3300 IS здатна знімати зображення з роздільною здатністю 16 мегапікселів. Така висока роздільна здатність дозволяє користувачам друкувати знімки у форматі до A2 без втрати якості або активно вирізати потрібні фрагменти для створення цікавих композицій. Модель використовує новий процесор обробки зображень Canon DIGIC 4.

Оригінальний ширококутний 28-міліметровий об’єктив Canon з 5х оптичним зумом забезпечує гнучкість в будь-яких ситуаціях. Вбудований оптичний стабілізатор зображення з технологією зсуву лінз – ще одна особливість камери. Ця технологія зменшує ефект тремтіння камери, в результаті якого знімки можуть бути розмитими при слабкому освітленні або при зйомці віддалених об’єктів в режимі телефото. Це дозволяє користувачам отримувати чіткі знімки в повному дозволі при освітленні 1/8 від рівня, який би знадобився для отримання чітких знімків іншими камерами без оптичного стабілізатора.

В моделі використовується остання версія режиму Canon Smart Auto, яка миттєво виконує оцінку кожної сцени з урахуванням різних факторів. Групи налаштувань доступні для 32 різних сцен, які камера може автоматично виявляти і вибирати залежно від типу сцени, без втручання з боку фотографа.

Режим Smart Auto підходить для зйомки динамічних сцен, він поєднує в собі технологію розпізнавання осіб і вдосконалену технологію розпізнавання об’єктів для ідентифікації рухомих предметів і людей в кадрі з подальшою фокусуванням на них. Після виконання ідентифікації активується функція безперервної автофокусування/автоекспозиції, що забезпечує утримання об’єкта зйомки в фокусі і вибір правильної експозиції аж до моменту натискання кнопки спуску і запису зображення в пам’ять пристрою.

Завдяки оптимізованим функцій i-Contrast і Smart Flash Exposure, інтегрованим в камеру, у режимі Smart Auto об’єкти захоплюються з максимально можливою деталізацією для зменшення різких тіней і зниження ймовірності перетримки окремих ділянок зображення. Технологія розпізнавання руху визначає рух камери або об’єкту зйомки, автоматично вибираючи оптимальне поєднання тривалості витримки і значення ISO для отримання чітких знімків з низьким рівнем шуму. В автоматичному режимі можна працювати навіть зі складними сценами, наприклад при сильному контровому освітленні об’єкта або при освітленні прожектором; при цьому режим Smart Auto самостійно підбирає оптимальні налаштування.

Режим Easy призначений для тих, хто віддає перевагу принцип «наводь і знімай». У цьому режимі більшість кнопок камери будуть неактивні, а на екрані не буде ніяких значків. У цьому режимі навіть зовсім недосвідчені користувачі зможуть знімати прекрасні кадри. Ваші знімки можна з легкістю переглядати на великому екрані з роздільною здатністю 230 тис. точок. На камері PowerShot A3300 IS використовується РК-дисплей діагоналлю 7,5 см (3 дюйми), п’ятиступінчаста налаштуванням яскравості. Функція Quick Bright миттєво підбирає потрібну яскравість екрана одним натиском кнопки, що буде особливо корисним при перегляді зображень в умовах яскравої освітленості. В додаток до цього екранні підказки дають користувачеві короткий опис кожної функції, допомагаючи швидко ознайомитися з параметрами меню камери.

Зйомка відео з роздільною здатністю 720p стане додатковою перевагою для користувачів, які хочуть зберегти особливі моменти свого життя у високій якості – формат запису H. 264 дозволяє вмістити на карту пам’яті ще більше відеоматеріалу у порівнянні зі стандартним форматом MJPEG. У цих камерах вперше для серії PowerShot A використовується динамічний оптичний стабілізатор зображення Canon, який допоможе впоратися з тремтінням картинки, зазвичай виникає при зйомці в русі, що забезпечує більшу плавність і чіткість при зйомці.

Модель використовує шість творчих фільтрів, які дозволяють поглянути на об’єкт зйомки з іншого ракурсу. На додаток до ефектів «мініатюра», «риб’яче око», «надзвичайно насичений» і «ефект плаката» тепер доступні два нові фільтра, які дозволять користувачам експериментувати в більш великому діапазоні. Новий ефект іграшкової камери дозволяє отримувати зображення в стилі ретро, схожі на знімки, зроблені камерою з точковою діафрагмою. А в монохромному режимі Ви можете створювати неповторну атмосферу з використанням ефектів «сепія», «чорно-біла зйомка» та інших монохромних ефектів. Настільки популярний «ефект мініатюри», пропонований пристроями Canon, можна використовувати як для фотографій, так і при роботі з відео, знімаючи в режимі 1,5, 3 або 6 кадрів в секунду для створення ефекту зйомки мініатюрної моделі з інтервалами.

Для користувачів, які воліють управляти зображенням без глибоких знань, необхідних для використання ручного режиму, перегляд в режимі реального часу дозволяє вручну контролювати основні параметри зображення, такі як яскравість, кольоровість або тон, для досягнення необхідного результату. Зміна будь-якого параметра одразу ж відображається на РК-екрані, що дозволяє переглядати вплив різних ефектів при кадруванні об’єкта безпосередньо перед зйомкою.

Модель пропонує цілий ряд інноваційних способів створення автопортретів і кілька варіантів, що дозволяють фотографу влитися у знімається сцену. Функція інтелектуального спуску затвора з технологією розпізнавання облич дозволяє спускати затвор, якщо хто-небудь з людей підморгує, усміхається або в кадрі з’являється нове обличчя. Новий режим Discreet підходить для зйомки в тихій обстановці, де використання спалаху не представляється можливим, наприклад, при зйомці різних урочистостей або музейної зйомці. У цьому режимі відключаються всі звуки камери, підсвічування фокусування і спалах.