Epson випустив кольорове лазерне МФУ для економічної друку

364

Компанія Epson представила нову серію кольорових МФУ Epson AcuLaser CX16. Нові пристрої відрізняються високою швидкістю друку, копіювання і сканування, покликані замінити в невеликих офісах компаній і бізнес-підрозділів популярну серію Epson AcuLaser CX11.


Epson AcuLaser CX16

Економічні і надійні, МФУ Epson AcuLaser CX16 забезпечують швидкий вихід першої сторінки (14 секунд у чорно-білому режимі) і мають підвищений об’єм друку (до 35 тис. сторінок).

Вбудований роз’єм USB 2.0 High Speed значно спрощує процес підключення та налаштування нових пристроїв, а забезпечує компактність їх розміщення навіть у самому маленькому офісі. Завдяки фронтальному доступу до завантаження паперу і заміні тонер-картриджів, а також наявності універсального лотка на 200 аркушів, що дозволяє працювати з різними носіями, ці пристрої дуже зручні в експлуатації і обслуговуванні.

Висока роздільна здатність 1200×600 dpi і тонер Epson AcuBrite забезпечують професійну якість кольорового друку. А економічність експлуатації досягається завдяки картриджів високої ємності і низькому споживанню електроенергії.

Пристрої серії Epson AcuLaser CX16 доступні в декількох комплектаціях. За бажанням замовника базову модель можна доповнити мережевим модулем, факсом, автоподатчиком документів, дуплексом, USB-хостом для прямого друку документів, а також лоток на 500 аркушів.