Facebook і instagram глобальна невдача тривала 6 годин

25

0 facebook і instagram глобальна невдача тривала 6 годин

Після безпрецедентної 6-годинної перерви в роботі whatsapp, facebook і instagram, який, за оцінками thg.ru, дістався до території росії о 18.40-18.50 по москві, зрештою вдалося відновити функціональність всіх мережевих ресурсів названих соціальних мереж.

Про виникнення глобального збою мереж whatsapp, facebook і instagram ми повідомили в числі перших. Новина thg.ru вийшла на 2 год 41 хвилину раніше, ніж була опублікована новина на lenta.ru, яка очолила топ-рейтинг google за оперативністю інформації по даному інциденту.

матеріал про глобальне збої мереж whatsapp, facebook і instagram 4 жовтня в 22:41

Специфіка сайту thg.ru не вимагає заглиблюватися в обговорення міфічної проблеми втрати мільярдів марком цукербергом, експертів цікавить зараз, що послужило технічною причиною для глобального збою.

За чутками, проблема виникла через те, що служба dns facebook, яка працює окремо від глобальної служби dns інтернету і кешується всередині самої facebook, перестала нормально функціонувати.

топ новинних матеріалів по глобальному збою мереж whatsapp, facebook і instagram (за версією google)

Проблема, що виникла, викликала масові порушення в онлайн-житті мільярдів людей. Невідома помилка зробила неможливим для багатьох співробітників компаній навіть прости дістатися до своїх офісів, тому що whatsapp є корпоративним месенджером для багатьох.

Facebook поки мало коментувала проблему, що виникла. У той же час, імовірно, в майбутньому компанія збирається опублікувати підсумки розслідування інциденту.

Раніше редакція thg.ru опублікувала статтю про штучний інтелект . Штучний інтелект вже давно зайняв важливе місце в науково-фантастичній літературі і голлівудських блокбастерах. Саме вони формують думку більшості людей про те, що з себе представляє ші, і чого від нього слід очікувати. Але наскільки ця думка відповідає реальному стану речей? давайте розбиратися. Детальніше про це читайте в статті “штучний інтелект : правда і вигадка”.

читайте також: