Gigaset випустив нові моделі DECT-телефонів

629

Gigaset представив нові моделі телефонів C590 і C595 в елегантному білому корпусі.


Gigaset C590

Меню апаратів виконано у вигляді іконок, що стало можливим завдяки TFT – дисплей розміром 1,8 дюйма (65 тис. кольорів). Коли користувач набирає номер, цифри відображаються на екрані більше, ніж зазвичай; за бажанням їх можна зробити ще більше.

Gigaset C595
Gigaset C595

Обидві моделі від Gigaset Communications дозволяють використовувати нові можливості управління викликами і контактами. Вони можуть зберігати до 150 записів (кожна запис з ім’ям і прізвищем може містити до трьох номерів, адресу e-mail, дату ювілею з нагадуванням в потрібний день і годину), які можна помістити в шість різних VIP-груп і призначити їм різні кольори анімації і рінгтони для індивідуалізації викликів. Останні 30 вхідних дзвінків обов’язково реєструються в списку дзвінків з вказівкою часу і дати дзвінка (АОН/CLIP). Функція вибіркової блокування викликів означає, що користувача більше не потривожать анонімні дзвінки. Дзвінки невідомих номерів більше не позначаються звуковим сигналом, а просто виводяться на дисплей телефонної трубки.

Моделі C590 and C595 від Gigaset пропонують такі практичні функції, як радіоняня (акустичний моніторинг кімнати), вбудований будильник і календар днів народжень. Моделі дозволяють отримувати і відправляти текстові повідомлення SMS до 612 символів. Наявність технології ECO DECT дозволяє телефонам працювати в енергозберігаючому режимі з низьким рівнем випромінювання. Інша відмітна особливість телефонів – висока якість звуку телефонної трубки при звичайній розмові і в режимі гучного зв’язку.

Вбудований автовідповідач моделі Gigaset C595 приймає дзвінки, коли користувач недоступний. Він може записати до 45 хвилин повідомлень і володіє функцією дистанційного пошуку. Вдома вона доступна користувачу або з трубки телефону, або безпосередньо з базової станції. Як і в моделях з звичайним автовідповідачем, на базовій станції є кнопки для швидкого перемотування вперед або назад. Особливістю є те, що коротким натисненням однієї кнопки користувач може переміститися назад з кроком в 5, 10 або 15 секунд. Світлодіодне поле показує кількість записаних повідомлень. За бажанням, про залишене повідомленні може бути просигнализировано за допомогою SMS.

Обидві моделі будуть доступні в роздрібних торгових точках починаючи з серпня 2010 року. Рекомендована роздрібна ціна моделі С590 складе 3,6 тис. рублів, а С595 з автовідповідачем – 4 тис. рублів. Додаткові трубки в комплекті з підставкою для підзарядки С59Н – 3,2 тис. рублів.