Анонс корпусу silverstone sugo 16 mini-itx: куб для справжніх геймерів

26

Компанія silverstone представила компактний комп’ютерний корпус sugo 16 стандарту mini-itx. Він має форму куба чорного або білого кольору і призначений для ігрових комп’ютерів. Габаритні розміри корпусу: 200 (ш) x 232 (в) x 280 (г) мм. Вага – 2,66 кг.

Корпус цього форм-фактора дозволяє встановлювати материнські плати формату mini-itx або mini-dtx. На передню панель винесено відсік, що дозволяє розмістити графічну карту. При розрахунку його вільного місця слід приймати, що максимальне видалення від інших елементів всередині корпусу становить 27,5 см (максимальна висота карти – 14,7 см).

Вибір блоку живлення простягається між atx або sfx. При використанні блоку живлення atx максимальна висота процесорного кулера обмежена 8,5 см. Цього розміру достатньо для установки блоку aio або низькопрофільного радіатора з вентилятором. Якщо ж встановлюється блок живлення sfx, то вільна висота для кулера збільшується до 17,2 см, дозволяючи розмістити кулер баштового типу.

При використанні блоку живлення sfx з’являється також вільний простір для установки радіатора з одним вентилятором уздовж переднього вентиляційного отвору. Відсік блоку живлення в цьому випадку відкритий на прокачування повітря і спрямований назовні, до передньої панелі.

Роз’єм під кабель живлення розташовується ззаду. На задній панелі є також перфорована панель. Тут можуть бути встановлені 120-мм вентилятор витяжного типу, 3,5-дюймовий жорсткий диск і 2,5-дюймовий накопичувач. Всередині є ще один відсік для 2,5-дюймового накопичувача.

За лотком материнської плати розташований виріз, що дозволяє отримати доступ до слоту m. 2-2280. Виріз знаходиться зі зворотного боку материнської плати mini-itx, де зазвичай встановлюються накопичувачі m. 2-2280.

Ціна silverstone sugo 16-90 доларам (8700 руб.). Він буде поставлятися глобально, в тому числі в країни європи.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд і тестування корпусу deepcool macube 110 . Deepcool macube 110 виявився привабливим корпусом з відмінними для свого класу можливостями розширення і охолодження, пропонованим за цілком приємною ціною. Детальніше про це читайте в статті ” огляд і тестування корпусу deepcool macube 110 “.

читайте також: