Iriver Cover Story: пристрій для читання електронних книг

397

iriver оголосив вихід на російський ринок пристрою для читання електронних книг базової версії iriver Cover Story.


iriver Cover Story

З 6-дюймовим сенсорним екраном рідера iriver Cover Story можна працювати як зі стилусом, так і без нього. Екран захищений від пошкоджень і забруднень кришкою. Пристрій оснащений G-сенсором, автоматично повертають зображення на екрані до 360 градусів (ця функція може бути відключена).

Перегортати сторінки можна як кнопки на бічній панелі, так і проводячи пальцем по поверхні екрана. При цьому пристрій буде навіть відтворювати звук перелистываемых сторінок. Під час читання користувач може одним легким дотиком до екрану «викликати» колонтитули, в яких буде відображатися номер сторінки, загальну кількість сторінок, автор та назва книги, стан заряду акумулятора і найбільш затребувані функції меню.

Cover Story підтримує всі найбільш популярні текстові формати файлів: TXT, FB2, PDF, DJVU, EPUB, а також файли Microsoft Office (DOC, DOCX, PPT, PPTX, XLS, XLSX) і деякі графічні формати (JPEG, GIF, BMP).

Єдина клавіша, розташована на корпусі, дозволяє повертатися до меню, виходити на головну сторінку або перегортати сторінки в режимі читання. Користувачі зможуть вибрати один з двох можливих варіантів подання стартової сторінки. Приємно оформлена «книжкова полиця» містить 3 останні відкриті книги, а також перелік основних папок, за якими розсортовані твори.

Порадує пристрій і додатковими функціями. В рідері є один з класичних словників англійської мови Oxford Advanced learner’s Dictionary. Музичний плеєр, яким оснащено пристрій, що дозволяє слухати музику, перемикати треки і регулювати рівень гучності, не закриваючи книгу. Крім того, у пристрої є диктофон, що дозволяє записати до 5 годин аудіо у форматі MP3.

Пристрій для читання електронних книг iriver Cover Story з’явиться на російському ринку в кінці вересня 2010 року. Орієнтовна роздрібна вартість рідера складе 10 тис. рублів.