Кольорова лінійка Store `n` Go Portable Hard Drive від Verbatim

321

Verbatim анонсувала нове покоління портативних HDD, які стали ще компактніше, легше. Нові жорсткі диски серії Store `n` Go оснащені утилітою Green Button, з допомогою якої можна знизити витрату енергії і збільшити термін служби накопичувача, переводячи пристрій в режим «сну».


Verbatim Store `n` Go Portable Hard Drive

Verbatim HDD Store `n` Go будуть представлені з об’ємом 250 Гб, 320 Гб, 500 Гб, 640 Гб, 750 Гб або 1 Тб з інтерфейсом USB 2.0. Перші поставки в роздрібні магазини почнуться в травні за рекомендованими цінами 2,1 тис. рублів за модель ємністю 320 Гб і 2,7 тис. рублів за модель ємністю 500 Гб. Найближчим часом стануть доступні модифікації з інтерфейсами SATA/USB 2.0 і USB 3.0.

Накопичувачі Store `n` Go і його упаковка майже на 30% компактніше портативних жорстких дисків попереднього покоління. Розмір жорсткого диска становить 81х117х16 мм, а при вазі всього 135 р він став на 20% легше. Завдяки операційній системі FAT32 накопичувач сумісний як з Windows, так і з MacOS.

У комплект з жорстким диском серії Verbatim Store `n` Go входять два пакету програм, у складі яких Nero BackItUp і Burn Essentials, що поєднують в інтегрованій оболонці засоби виконання трьох важливих завдань. Крім регулярного резервного копіювання файлів і вмісту певних директорій, користувач зможе записати цифрові фотографії, відеоролики або інші дані на CD, DVD або Blu-ray Disc, а також відновити пошкоджені файли з допомогою Nero RescueAgent. Утиліта Green Button дозволяє знизити витрату енергії і збільшити термін служби накопичувача, переводячи накопичувач в режим очікування із зниженим енергоспоживанням автоматично, через певний проміжок часу, або клацанням по піктограмі Green Button на робочому столі.