Bufori показав ексклюзивний автомобіль Geneva

587

Засновник і власник малайзійської компанії Bufori, що займається складанням ексклюзивних автомобілів в стилістиці ретро, Ентоні Хурі (Anthony Khouri) заявив, що він і два його брати Джордж і Джеррі так закохалися в Женеву, що вирішили назвати своє нове творіння в честь цього міста.


Bufori Geneva

Bufori Geneva оснащений тим же двигуном, що і модель SRT-8 виробництва Chrysler. Мова про знаменитому Hemi об’ємом 6,1 л. Більш того, спеціально для Bufori потужність агрегату була збільшена на 10 л. с. і тепер становить 430 к. с. проти 420 стічних. За бажанням клієнта може бути встановлений нагнітач. З його допомогою потужність силового агрегату зростає майже до 600 л. с. Крім того, автомобіль оснащений системою повного приводу.

Bufori Geneva
Bufori Geneva

Новинка володіє повним набором різних сучасних систем, включаючи адаптивний круїз-контроль, попередження про перетин лінії розмітки і нічне бачення. Кузов Bufori Geneva виготовлений із суміші кевлара і вуглецевого волокна. Це перший випадок в історії автомобілебудування, коли такий сплав використовується для створення тіла чотирьохдверного седана, повідомляє Autonews.

Bufori Geneva
Bufori Geneva