Самий мініатюрний телефон лінійки Gigaset – SL400

552

Компанія Gigaset Communications випустила свій новий мініатюрний телефон SL400. Клавіатура і рамка корпусу пристрою виконані з металу. Новинка має 1,8-дюймовий кольоровий TFT-дисплей.
Новий SL400 пропонує можливість користуватися режимом hands-free з чотирма різними конфігураціями, п’ятьма рівнями гучності і новими поліфонічними мелодіями дзвінків.


Gigaset SL400

SL400 від Gigaset має адресну книгу на 500 записів формату vCard, в кожну з яких можна занести до трьох номерів телефонів, електронні адреси і дату народження, а також встановити для кожного контакту свою мелодію і картинку. Вбудований календар нагадає про важливі дати і призначені зустрічі. Bluetooth і порт міні-USB дозволяють з’єднати телефон із комп’ютером або підключити гарнітуру, а спеціальне програмне забезпечення QuickSync допоможе синхронізувати контактні дані і завантажувати в телефон фотографії та мелодії (в тому числі у форматі mp3).

Режим ECO mode Plus дозволяє зменшити випромінювання під час розмови до 80%, а в режимі очікування звести до нуля. Літієво-іонний акумулятор забезпечує до 14 годин роботи телефону в режимі розмови або до 230 годин роботи в режимі очікування.

З базовою станцією можуть використовуватися одночасно до шести трубок. Модель SL400A оснащена автовідповідачем ємністю до 45 хвилин, яким можна керувати, використовуючи телефонну трубку.

Перші телефони SL400 від Gigaset Communications з’являться у продажу в Росії в червні 2010 року. Вартість SL400 складе близько 9,5 тис. руб., модель SL400А з вбудованим автовідповідачем буде коштувати близько 10,7 тис. руб.; додаткову трубку можна буде придбати за 8,8 тис. руб.