У Женеві дебютував кросовер Nissan Juke

525

На 80-му міжнародному мотор-шоу в Женеві компанія Nissan представила новий кросовер Juke. У топової версії модель буде поставлятися з новим турбованим бензиновим двигуном, оснащеним технологією прямого вприскування, що розвиває потужність 190 л. с. і крутний момент, рівний 240 Нм.


Nissan Juke

Двигун об’ємом 1,6 л з прямим уприскуванням буде доступний в парі з інтелектуальною системою повного приводу ALL-MODE 4×4-I з адресним розподілом крутного моменту. Поряд з перерозподілом крутного моменту між передніми і задніми колесами у співвідношенні 50:50 він також може бути розподілений між двома задніми колесами, що покращує маневреність і знижує крен в повороті.

Nissan Juke
Nissan Juke

З моторів також доступний агрегат об’ємом 1,6 л з новою системою подвійного уприскування. Двигун розвиває потужність 117 л. с. і крутний момент в 157 Нм. Також буде доступний дизельний мотор об’ємом 1,5 л, оснащений системою dCI Common Rail, що виробляє 110 л. с. потужності і 240 Нм крутного моменту.

Кросовер Nissan Juke з осені буде доступний у Європі. У Росії автомобіль з’явиться навесні 2011 року, повідомляє Autonews.ru.

Nissan Juke
Nissan Juke