LG представила DVD саунд бар спеціально для Росії

326

Компанія LG Electronics представила нову модель DVD саунд бару LG HLT55W, створену спеціально для Росії.


LG HLT55W

Це перша модель в лінійці DVD саунд барів LG, створена на основі результатів досліджень думки російського споживача. Розробники максимально оптимізували модель під російську дійсність і створили компактну 5.1-канальну систему об’ємного звуку з максимальною вихідною потужністю 450 Вт. До основної звукової панелі сабвуфера додалися дві тилові колонки.

LG HLT55W
LG HLT55W

Плоский корпус, компактність тилових колонок і можливість бездротового з’єднання сабвуфера дозволяють вмістити систему в будь-якому просторі і не обплутувати свій будинок павутиною дротів. Модель HLT55W сконструйована так, щоб максимально поєднуватися з найпопулярнішою в Росії діагоналлю плоскопанельного телевізора 32 дюйми.

Висока якість зображення саунд бару забезпечується функцією перетворення DVD зображення до Full HD (1080p). При підключенні через HDMI 1.3 LG саунд бар активує технологію Deep Colour (Насичений колір), яка робить зображення глибоким, відтворює природний колір c плавною детальною опрацюванням. Для тонкої настройки звуку в HLT55W використовується фірмова функція – «LG Звукова галерея» з сімома режимами: VSM+, Clear Voice (Чіткість мови), Night Mode (Нічний режим), Game equalizer (Ігровий еквалайзер), MP3 Up-scaling (MP3 оптимізація), Bass Blast (Підсилювач нч) і Natural Sound (Природний звук).

Вбудована функція караоке, диск з 200 караоке піснями і мікрофон в комплекті, дозволять цій моделі стати вечірки.

На російському ринку новий DVD саунд бар LG HLT55W з’явиться в жовтні 2010 року за рекомендованою роздрібною ціною 16 тис. руб.