Logitech розширила лінійку пристроїв G-серії

407

Компанія Logitech представила три нових пристрої з ігрової G-серії — Logitech Wireless Gaming Headset G930, Logitech Wireless Gaming Mouse G700 і Logitech G510 Gaming Keyboard.


Logitech Wireless Gaming Headset G930

Ігрова гарнітура Wireless Gaming Headset G930 занурює гравця в звучання формату 7.1 Dolby surround, посилюючи відчуття присутності і створюючи об’ємну звукову картину. Технологія бездротового зв’язку, розроблена для передачі двостороннього нестисненого аудіопотоку, допомагає краще сконцентруватися на грі і не відволікатися на звичні запізнювання через бездротового інтерфейсу або зовнішніх шумів.

Logitech Wireless Gaming Mouse G700
Logitech Wireless Gaming Mouse G700

Новинка оснащена трьома програмованими G-клавіш, допомагають контролювати музику, зміни голосу і спілкуватися з чат-клієнтів.

Logitech Gaming Keyboard G510
Logitech G510 Gaming Keyboard

Обід навушників виготовлений з матеріалу, що створює ефект «пам’яті металу», тому він запобігає втомі голови. Комфортні вкладки знижують тиск на вуха і блокують сторонні шуми. Мікрофон оснащений функцією шумозаглушення, яка особливо важлива при координації дій в команді, так як голос мовця гравця тепер завжди чутно голосно і чітко. Для особливо захоплених ігроманів, готових посадити вбудований 10-годинний заряд батареї за один раз, в комплекті передбачено зарядний пристрій, що дозволяє заряджати гарнітуру, не відриваючись від спілкування.

Миша Wireless Gaming Mouse G700 оптимізована для масових багатокористувацьких ігор. Тим не менш, новинка володіє точністю, необхідної для шутерів. Вона дозволяє відчувати себе комфортно за рахунок точного контролю і глибокого занурення в гру. 13 точно розташованих функціональних клавіш можуть бути запрограмовані як на реалізацію поодиноких дій, так і на запуск цілої послідовності операцій. Високошвидкісне бездротове з’єднання (1000 відгуків в секунду) дає гравцеві свободу і легкість бездротового зв’язку.

В основі дизайнерського рішення миші G700 покладені природні плавні переходи, за рахунок чого вона краще сидить в руці. Швидко подсоединяемое зарядний пристрій забезпечує харчування, і навіть коли миша використовується, дозволяє передавати дані, в тому числі — по мережі.

Ігрова клавіатура G510 Gaming Keyboard пропонує ігроманам інструменти, необхідні для перемоги. Клавіатура оснащена 18 програмованими G-клавіш, які можуть працювати в трьох різних режимах. Це дає гравцям доступ до 54 доступним налаштувань на кожну гру. Виставити на кнопку цілу послідовність операцій в улюбленій грі можна як заздалегідь, так і прямо на ходу, що спрощує процес налаштування.

Ексклюзивна розробка Logitech, РК-дисплей GamePanel, показує користувачам в реальному часі ігрові характеристики і показники продуктивності комп’ютера. Налаштовувана RGB-підсвічування клавіш дозволяє завжди виставити відмінну видимість — і вдень, і вночі. Гравці можуть підключити до клавіатурі дротову гарнітуру через вбудовані 3.5 мм аудіо-входи, а сама клавіатура підключається через USB-підключення.

Гарнітура Logitech Wireless Gaming Headset G930 буде доступна на європейському ринку за рекомендованою роздрібною ціною в 180 євро. Миша Logitech Wireless Gaming Mouse G700 – 100 євро. Клавіатура Logitech G510 Gaming Keyboard з’явиться у продажу в Європі за ціною 100 євро.