Samsung і Google представили смартфон Nexus S

621

Компанії Samsung і Google анонсували новий смартфон під назвою Nexus S. Модель працює на базі ОС Android 2.3 Gingerbread.


Nexus S

В основі конструкції Nexus S — 4-дюймовий сенсорний Super AMOLED дисплей (на російський ринок буде поставлятися смартфон з Super Clear LCD дисплеєм), що забезпечує високу якість зображення.

Nexus S
Nexus S

Nexus S – це перший в світі смартфон, екран якого виготовлений за технологією Contour Display і має особливу вигнуту конструкцію (човен), підвищену ергономіку управління сенсорним інтерфейсом і забезпечує більш комфортне прилягання трубки при розмові.

Nexus S
Nexus S

Nexus S підтримує технологію Near Field Communication (NFC), яка дозволяє зчитувати інформацію з наклейок, плакатів та інших об’єктів, оснащених чіпами NFC. З продуктивним процесором, що працює на частоті 1 ГГц, Samsung Nexus S забезпечує швидку роботу з 3D-графікою, програмами та інтернетом і підтримує мультимедійний контент в якості, порівнянному з HD.

Nexus S
Nexus S

Новий смартфон від Samsung і Google оснащується 5-мегапіксельною камерою з підтримкою фото – і відеозйомки, а також фронтальною VGA-камерою для відеодзвінків і конференцій. На додаток до цього, Nexus S забезпечений вбудованим гіроскопічним сенсором, поліпшує роботу з браузером, додатками і іграми в просторі. Смартфон надійде на ринок з 16 Гб вбудованої пам’яті.

Nexus S працює на платформі Android 2.3 Gingerbread, найшвидшою з усіх існуючих версій ОС від Google. Платформа відрізняється повною підтримкою технології Near Field Communication (NFC), новою клавіатурою з мультитач-введенням, роботою з інтернет-телефонією (підтримка протоколів VoIP/SIP) і новим зручним інтерфейсом. Nexus S також включає в себе такі популярні функції для Android, як режим «точка Wi-Fi доступу», повна багатозадачність і доступ до мобільних сервісів Google: Пошук Google, Gmail, Карти Google, голосовий пошук Google і YouTube, а також до більш ніж 100 тис. додатків і віджетів на Android Market.

На російському ринку Samsung Nexus S очікується в лютому 2011 року.