Невибагливий «гризун» Genius Traveler 100V Laser

395

На російський ринок виходить лазерна миша Genius Traveler 100V Laser. Новинка являє собою модифікацію давно відомої російським користувачам моделі Genius Traveler 100V і відрізняється від неї, в першу чергу, наявністю надточного лазерного сенсора (класична модель була обладнана оптичним). Пристрій абсолютно невибаглива до покриття робочого столу: Genius Traveler 100V Laser забезпечує точне позиціонування курсора навіть на полірованих і нерівних поверхнях.


Genius Traveler 100V Laser

Сенсор миші може працювати з роздільною здатністю 800 або 1600 dpi. Перемкнути дозвіл дуже просто: для цього достатньо натиснути на обидві кнопки і коліщатко миші одночасно.

Обтічний корпус миші комфортно розміщується в долоні. Симетрична форма дозволяє однаково комфортно працювати з пристроєм і правою, і лівою рукою. У конструкції коліщатка реалізована запатентована технологія Magic-Roller, що дозволяє з легкістю прокручувати веб-сторінки вгору, вниз, вправо і вліво, а також змінювати масштаб документів Microsoft Office і сторінок в Internet Explorer. Пристрій не вимагає установки драйверів. Розміри 116x62x37 мм, вага – 105 р.

На російському ринку новинка з’явилася в листопаді 2010 року, і її орієнтовна роздрібна ціна становить 440 рублів.