Нове покоління NeoPDP телевізорів Panasonic VIERA

501

Panasonic представив нове покоління NeoPDP телевізорів VIERA. Оновлена технологія NeoPDP представлена в телевізорах VIERA серій G і S з діагоналями 50 і 42 дюйми (TX-PR50G20, TX-PR42G20, TX-PR50S20, TX-PR42S20). Нові моделі VIERA оснащені цілим рядом інновацій, серед яких технологія 600 Гц – 600 Hz Sub-filed Drive (600 кадрів в секунду) і контрастність 5 000 000:1. Висока чіткість зображення при передачі руху з роздільною здатністю 1080 ліній забезпечується завдяки інтелектуальної функції 600 Гц. Статична контрастність 5 000 000:1 робить можливим відображення справжнього чорного кольору за рахунок виключення предразряда в осередках і застосування нового фільтра.


Panasonic TX-PR50G20

Серед мультимедійних можливостей NeoPDP телевізорів Panasonic VIERA такі технології, як VIERA Cast і VIERA Image Viewer. Функція VIERA Cast дозволяє без додаткового обладнання користуватися такими популярними Інтернет-ресурсами, як YouTube, Twitter, Picasa, Bloomberg, Weather, а тепер ще й розширює можливості комунікації за допомогою сервісу Skype. З використанням опціональною відеокамери Panasonic TY-CC10 і чотирьох мікрофонів, вбудованих в неї, вся родина може брати участь у відеодзвінках друзям або родичам, які користуються Skype як через комп’ютер, так і через телевізори VIERA.

Спілкування відбувається у звичному для користувачів сервісу режимі. З допомогою VIERA Image Viewer на екрані телевізора можна переглядати фотографії у високому дозволі, HD-відео у форматах AVCHD і DivXHD, а також слухати музику MP3 і AAC з карти пам’яті SD або USB накопичувача.