Нові ультракомпактні HD-камери від Samsung

489

Компанія Samsung Electronics оголосила про розширення лінійки компактних відеокамер двома новими моделями—HMX-U20 і HMX-U15. Вони оснащуються вбудованим роз’ємом USB. Крім цього, модель HMX-U20 має повноцінний 3х оптичний зум.

Samsung HMX-U20 і HMX-U15 оснащуються 1/2,3-дюймовий CMOS видеосенсором, що дозволяє знімати відео в Full HD якості(30p/H. 264)з дозволом 1920×1080. Крім того, обидві моделі можуть похвалитися широкими можливостями для зйомки цифрових зображень(з роздільною здатністю 10 мегапікселів для HMX U20 і 14 мегапікселів для HMX-U15).

Новые ультракомпактные HD-камеры Samsung

У відеокамерах також встановлена система стабілізації зображення Hyper Digital Image Stabilization, яка дозволяє уникнути змазувань і розмитості зображення. Споживачі зможуть проявити свої творчі здібності завдяки інноваційному для такого типу камер режиму інтервальної відеозйомки. При його використанні можна встановити відеокамеру на одиночну зйомку зображень через певні інтервали часу в 1, 5, 10 або 30 секунд, а потім зберегти результат у вигляді відеоролику. Цей режим підходить для зйомки «довгих» сцен, як, наприклад, зйомка біжать хмар або заходу сонця, і дозволяє відтворити ці процеси в короткому паруминутном кліпі.

Новые ультракомпактные HD-камеры Samsung

З новими відеокамерами користувачі зможуть відмовитися від необхідності завжди носити з собою окремий кабель для підключення до комп’ютера і зарядний пристрій. Samsung HMX-U20 і HMX-U15 оснащені вбудованим висувним USB-коннектором, завдяки якому можна підключити відеокамеру до комп’ютера для передачі файлів або для підзарядки акумулятора. Samsung HMX-U20 і HMX-U15 також пропонують можливість HDMI-підключення.

Новые ультракомпактные HD-камеры Samsung

Ультракомпактні Samsung HMX-U20 і HMX-U15 оснащуються спеціальним додатком Intelli studio для відтворення, редагування та розміщення в мережі зроблених відеозаписів. Ця інтуїтивна програма дозволяє перетворити будь-який комп’ютер в мобільну студію без попередньої установки спеціального програмного забезпечення. Викласти своє відео в мережу можна в одне торкання: необхідно підключити відеокамеру до комп’ютера, натиснути кнопку upload, і камера автоматично завантажить ролик на будь-соціальний сервіс зразок YouTube.

Розроблений для зручності розташування в руці, корпус камер нахилений на 7 градусів, забезпечуючи більш природний захоплення і скорочуючи навантаження на зап’ясті.