Новий портативний навігатор Prology iMap-508AB

448

Prology випустив новий портативний навігатор з можливістю відображення пробок в режимі реального часу – iMap-508AB.


Prology iMap-508AB

Варто відзначити широке картографічне покриття у Prology iMap-508AB, яке налічує понад 120000 населених пунктів, а близько 1200 з них забезпечена докладною HD-картографією. Великий і яскравий сенсорний екран діагоналлю 127 мм дозволить детально розглянути всі деталі кольорового зображення.

Новий навігатор оснащений підтримкою бездротової технології Bluetooth для управління мобільним телефоном і можливістю виходу в Internet. Саме ця функція відповідає за «вміння» апарату надавати інформацію про затори в режимі реального часу.

Prology iMap-508AB володіє величезним арсеналом додаткових можливостей, однією з яких є відображення карти і Вашого руху по маршруту в двох – і тривимірних графічних режимах.

Виробник цього сучасного гаджета також подбав і про мультимедійної складової, яка повністю відповідає запитам сучасної людини. Користувач може подивитися відео, послухати музику (як через динаміки, так і через навушники), а також перевірити свою сторінку «вконтакте» або на «фейсбуці», вийшовши в Internet.

Обсяг власної пам’яті в навігаторі досить багато – 2 Гб, крім цього, його можна розширити за рахунок карти пам’яті microSD, скориставшись спеціальним інтерфейсом. Завдяки вбудованому міні USB-роз’єму відтворити інформацію з флешки, наповненої необхідними файлами, теж не складе праці.