Новий сенсорний РК-монітор Acer T230H

448

Корпорація Acer представила новий сенсорний РК-монітор Acer T230H.
Монітор Acer T230H створювався з урахуванням можливостей нової операційної системи Microsoft Windows 7, оптимізованої для пристроїв з тач-екранами. Тепер користувачі можуть забути про обмеження, пов’язані з використанням клавіатури і миші: функції, відзиваються на дотики, забезпечують більш простий і інтуїтивно-зрозумілий спосіб взаємодії з ПК.


Acer T230H

Після підключення сенсорного монітора Acer T230H до ноутбука або ПК можна виконати налаштування сенсорних функцій всього за кілька кроків. Мультісенсорная технологія, що забезпечує розпізнавання декількох одночасних торкань, гарантує зручність при роботі з цифровими матеріалами, а також істотно розширює функціональність пристрою, дозволяючи прокручувати, масштабувати або гортати сторінки і зображення всього одним дотиком. Також одним дотиком пальця можна вибирати і переглядати файли, запускати програми і переміщатися по пунктах меню.

Виконаний в чорному корпусі, монітор Acer T230H дозволяє регулювати висоту і нахил на 5 градусів вниз і 15 градусів вверх, а також регулювати положення екрану вліво на 35 градусів або вправо на 35 градусів в залежності від того, як він використовується в даний момент: для перегляду відео або для роботи з використанням функцій сенсорного екрану.

Монітор Acer T230H має діагональ 23-дюйма формату 16:9 і дозволом Full HD (1920×1080).

2-миллисекундное час відгуку монітора T230H дозволяє відтворювати відео без затримок, а технологія Overdrive забезпечує найкращу якість перегляду.

Цей монітор з рівнем динамічної контрастності 80 000:1, оптимізованим за допомогою адаптивної системи управління контрастністю (Acer Adaptive Contrast Management), забезпечує значно більш високу ступінь градації і деталювання, особливо для розмитих або яскравих зображень. Acer T230H оснащений портами VGA, DVI з HDCP, HDMI, а також USB.

Acer T230H надійде в продаж в Росії в лютому 2010 року.
Пропонована роздрібна ціна на Acer T230H складе 15 тис. рублів.