Olympus анонсував багатофункціональні диктофони для бізнесу

292

Компанія Olympus представила нове покоління цифрових диктофонів серії WS. Модель WS-650S, оснащена 2 Гб вбудованої пам’яті, підтримує запис і відтворення у форматах MP3 і WMA, дозволяє переносити файли на ПК без проводів, оснащена великим дисплеєм і зручними кнопками. Буква «M» у назві моделі WS-750M, оснащеної 4 Гб пам’яті, говорить про розширену підтримку музичних файлів. Також ця модель підтримує зарядку через USB і акумуляторів формат PCM. Модель WS-750M оснащена слотом для карт пам’яті microSD, що дозволить використовувати її як зовнішній диск для перенесення великих файлів (презентації, музика тощо). Вінчає серію модель WS WS-760M, оснащена 8 Гб пам’яті, і, вперше в історії Olympus, FM-тюнером з можливістю запису радіопередач. Нові моделі серії WS надійдуть у продаж наприкінці серпня 2010 року.


Olympus WS-760M

Крім популярних форматів WMA і MP3 моделі WS-750M і -760M пропонують підтримку високоякісного формату PCM (WAV). Вперше в історії Olympus користувачі моделі WS-760M можуть прослуховувати FM-радіо, і навіть записувати передачі у високій якості. Користувачам доступні гнучкі на-будівництва для забезпечення високої якості запису в будь-яких умовах. Низькочастотний фільтр допоможе у випадку сильних фонових шумів, а голосовий фільтр допоможе виділити голос мовця, зменшивши високі і низькі частоти. Моделі, оснащені 4 Гб і 8 Гб пам’яті, мають у своєму арсеналі функцію шумопо-тиску, а функція «Віртуальний зум» мікрофона моделі WS-760M допоможе сфокусуватися на джерелі звуку. Функція «Авто запис» підійде для тривалих записів. Вона автоматично вмикає запис при досягненні певної гучності звуку, і відключає при зниженні гучності. Це економить бата-реї і дозволяє записувати тільки потрібне.

Диктофони серії WS хороші не тільки для запису звуку. Завдяки великому об’єму вбудованої пам’яті вони можуть використовуватися як зовнішній жорсткий диск для перенесення знімків, презентацій і т. д. Моделі WS-750M і WS-760M оснащені 2 Гб, 4 Гб або 8 Гб вбудованої пам’яті, а також слотом для карт пам’яті microSD. Шість режимів запису дають користувачам широкі можливості гнучкого регулювання якості і часу запису. Режим Stereo XQ забезпечує максимальну якість, а режим LP – максимальний час запису.

Кнопки стали набагато більше, ніж у попередніх моделей, що дозволяє легко-стю керувати диктофоном «в сліпу». Дисплей також став на 30% більше, що забезпечує кращу читаність і зручну навігацію по меню. Всі три моделі працюють від однієї батарейки/акумулятори і можуть підключатися до ПК за допомогою складного USB штекери. Моделі WS-750M і -760M підтримують функцію зоря-так акумулятора через USB. Мікрофони тепер розміщені у верхній частині корпусу, що забезпечує додаткову зручність при записі. Нові моделі серії WS доступні в п’яти кольорах: чорний, сірий або сріблястий, червоний для моделі WS-750M та морської для моделі WS-650S.