Packard Bell dot a: 11,6-дюймовий нетбук

465

Packard Bell випустив 11,6-дюймовий нетбук dot a. Нетбуки dot a оснащені повнорозмірною клавіатурою, а також ергономічної опорою для рук. Сенсорна панель з підтримкою одночасних натискань підходить для прокручування, повертання зображень, масштабування і пошуку одним рухом пальця.


Packard Bell dot a

Нетбуки dot a важать близько 1,35 кг Нетбуки dot a використовують новітню технологію AMD для сверхплоских ноутбуків, яка дозволяє переглядати фільми та відео через Інтернет з високою роздільною здатністю, грати в популярні ігри і користуватися всіма перевагами Windows 7.

Вперше нетбуки можуть підтримувати високий дозвіл для цілого ряду периферійних пристроїв, а також передачу аудіо і відео і функцію захисту цифрового вмісту, що передається по каналах з високою пропускною здатністю (HDCP). Порт HDMI дозволяє підключити нетбуки dot a до будь-яких телевізорів з високою роздільною здатністю.

dot а підходить для редагування фото і відео і пропонує розширені можливості зберігання та обміну файлами: зокрема, жорсткий диск об’ємом до 640 Гб пам’ять RAM об’ємом 4 Гб універсальний пристрій для читання карт і повна версія Adobe Photoshop Elements 8.

Нетбуки dot a оснащені мобільними двоядерними процесорами AMD Athlon Neo K325, процесорами AMD Athlon Neo K125 або процесорами V105 AMD з одним ядром і відеокартою ATI Mobility Radeon HD 4225. Завдяки цьому, вони забезпечують якісне відтворення мультимедійного вмісту з високою роздільною здатністю в сверхпортативном форматі.

Літій-іонна акумуляторна батарея на 6 клітинок забезпечують тривалий час автономної роботи – до 7 годин безперервної роботи.

Одним натисканням кнопки Packard Bell Social Networks ви можете зайти на сайти соціальних мереж, включаючи Facebook, YouTube і Flickr, з допомогою бічної панелі з правої сторони екрана.

Нетбуки dot a також оснащені вбудованою веб-камерою з роздільною здатністю 1,3 мегапікселя і мікрофоном.