Samsung представив високопродуктивні ноутбуки серії RF

639

Компанія Samsung Electronics оголосила про випуск ноутбуків серії RF. Нові моделі з діагоналлю екрана 15,6 (RF510) і 17,3 (RF710) дюймів оснащені надпродуктивним чотириядерним процесором Intel Corei7.

Ноутбуки Samsung серії RF оснащені новітнім графічним рішенням від Nvidia — відеокартою GT330M з 1 Гб відеопам’яті або відеокартою GT420M карти з 2 Гб відеопам’яті. Подвійною док для жорстких дисків в RF710 дозволяє розширити внутрішню пам’ять до 1 Тб.

Для легкої і швидкої передачі файлів, передбачені порти USB 3.0 і можливість бездротового підключення по протоколу Bluetooth 3.0 High Speed. Ноутбуки RF710 оснащуються HD+LED-екраном із співвідношенням сторін 16:9 (широкий формат). Крім того, в якості заводської опції пропонується яскравий SuperBright-екран.

З новою фірмовою технологією поліпшення звуку Enhanced Acoustic ChaМber System користувачі можуть слухати MP3-композиції в більш якісному відтворенні. Моделі серії RF пропонують користувачам передові мультимедіа-технології: починаючи від Blu-Ray приводу до вебкамери високого дозволу.

Міцний корпус ноутбуків з металевою кришкою і спіральним візерунком стійкий до незначних ударів і падінь. Клавіатура острівного типу сприяє легкому набору тексту, зручного керування в іграх і програмах-редакторах.

Моделі серії RF підтримують технологію Samsung Fast Start (швидке завантаження): ноутбук буде готовий до роботи через кілька секунд після відкриття кришки дисплея або натискання на кнопку живлення. Ця технологія автоматично активізується в режимі гибернизации. Функції AllShare і Easy File Share допоможуть поділитися мультимедіа-контентом або документами з іншими пристроями і ноутбуками. AllShare дозволяє, використовуючи DLNA-з’єднання, створити домашню мережу між всіма сумісними пристроями, завдяки чому користувачі зможуть обмінюватися фотографіями і відео з цифровими камерами і мобільними телефонами або переглядати на екрані телевізора. Функція Easy File Share дає можливість швидко обмінятися важливими файлами з іншими ноутбуками через мережу Wi-Fi.

Функція USB Sleep-and-Charge дозволяє заряджати більшість портативних пристроїв, просто підключивши їх до порту USB, навіть якщо ноутбук знаходиться у вимкненому стані, а вбудований кардрідер «4-в-1» дозволяє оперативно скопіювати фотографії практично з будь-якої камери.

На російському ринку нові ноутбуки Samsung серії RF у продажу з жовтня цього року за орієнтовною роздрібною ціною від 37 до 58 тис. рублів залежно від моделі.