Palit випустив сімейство GeForce GTX 470 власного дизайну

397

Palit Microsystems представив першу в світі плату на основі Nvidia GeForce GTX 470 з нереференсным дизайном, з новою системою охолодження і 4 відеовиходами (DisplayPort, HDMI, Dual-Link DVI).


Palit GeForce GTX470

Перша нереференсна плата Palit GeForce GTX470 оснащена системою охолодження з двома вентиляторами для зниження рівня шуму і кращого відведення тепла від гарячого GPU. Оснащена новітньою технологією Microsoft DirectX 11 і заснована на останній архітектури Nvidia Fermi, Palit GeForce GTX470 привнесе нові можливості фізичної взаємодії в іграх при комфортному рівні шуму і ефективне відведення тепла від графічного адаптера. Багатий набір інтерфейсів для підключення дисплеїв дозволить насолоджуватися іграми в HD дозволі на трьох моніторах.

Завдяки новій системі охолодження, рівень шуму знижено на 4дБ щодо референсною плати. Температура GPU знижена на 12 градусів Цельсія, що дозволяє поліпшити режим роботи компонентів і добитися підвищеної надійності.

Palit GeForce GTX 470 реалізує всі апаратні можливості DirectX 11, включаючи тесселяцію і DirectCompute. Плата спеціально розроблена для підтримки новітніх ігрових можливостей, таких як трасування променів і покращена підтримка 3D ефектів: від 3D Vision до 3D Vision Surround. Ці можливості відкривають для вас нові горизонти цікавої гри.

З допомогою PolyMorph Engine (до 16 рівнів тесселяції) і 4 бітових блоків, Palit GeForce GTX 470 дозволяє відтворити геометрію ігрових об’єктів і персонажів як у кіно. Тепер геймери можуть насолодитися високою якістю гри. Тесселяція і карти зміщення — ключові методи, раніше використовувані в кіно, вперше стали реальністю в PC-іграх. Геометричний реалізм є основним удосконаленням графіки в архітектурі Fermi. Крім того, симуляція ефектів PhysX стала швидше, а розробники можуть використовувати обчислювальну потужність GPU в іграх більш ефективно, Palit GeForce GTX 470.