Patriot Memory представила в Росії бюджетний всеформатный медіаплеєр

392

Компанія PDP Systems, Inc, яка постачає оперативну і флеш-пам’ять під маркою Patriot Memory, почала продажі в Росії бюджетного мережевого медіаплеєра Patriot Box Office з підтримкою відео високої чіткості 1080p. Box Office дозволить користувачам отримати незалежність від ПК і дивитися улюблені фільми і програми на улюбленому телевізорі у вітальні або на кухні. Достатньо лише підключити флешку або зовнішній жорсткий диск.


Patriot Box Office

Плеєр призначений для відтворення відеофайлів не тільки з зовнішніх USB-накопичувачів, але і з вбудованого диска і зовнішніх USB-накопичувачів, а також для відтворення потокового відео по мережі з допомогою технології UPnP.

Patriot Box Office підтримує об’ємний звук у форматах Dolby Digital і DTS surround і відтворює відео в форматах H. 264, ISO, VOB, DivX, xVid, MKV, MOV, MPEG і ін Також підтримується відтворення звукових файлів у форматах WMA, MP3, Real Audio (RA) і перегляд фотографій JPEG, BMP, PNG. Наявність виходу HDMI і S/PDIF дозволяють включити медіаплеєр до складу домашнього кінотеатру і уникнути втрат при відтворенні.

Відсік для 2.5-дюймового накопичувача диска передбачає встановлення SATA жорсткого диску або SSD. На встановлений накопичувач можна копіювати файли з USB-накопичувача, по мережі з ПК або пристрої зберігання даних (NAS). Patriot Box Office дозволяє безпосередньо завантаження файлів по протоколу P2P.

Продажі пристрою стартують у вересні, рекомендована ціна складе 3,5 тис. руб.