Рекорд онлайну в steam знову побитий

36

L

Рольова онлайн гра final fanstasy xiv готується до виходу нового оновлення endwalker, реліз якого відбудеться 7 грудня. Гравцям, які оформили попереднє замовлення, став доступний ранній доступ. Нове розширення для final fantasy зібрало разом найбільшу кількість лбдей онлайн за весь час, хоча і викликало певні проблеми.

Ранній доступ до оновлення відкрився в п’ятницю, 3 грудня, а вже в суботу ммо гра встановила новий рекорд одночасних гравців в steam – 95 150 чоловік. Якщо ffxiv зібрала таку кількість лбдей ще до офіційного релізу гри, можна стверджувати, що рекорд оновиться ще кілька разів після випуску гри для всіх гравців.

Але не все так сонячно, на вихідних утворилася величезна черга з людей, які бажали якомога швидше перенестися в світ еорезії. У деяких гравців це викликало тимчасові проблеми зі з’єднанням. Розриви торкнулися тільки учасників раннього доступу, не торкнувшись всіх гравців фентезійної ммо.

Продюсер найокі юсида вибачився перед гравцями-проблема полягає в недостатній потужності серверів.

Щоб загладити провину, разом з офіційним релізом endwalker розробники подарують цілий тиждень безкоштовної гри всім, у кого є куплена повна версія final fantasy і є активна підписка. Пропозиція також діє для власників декількох акаунтів і для геймерів, які доглядають до гри через безкоштовний 30-денний період – безкоштовний тиждень автоматично активується після оформлення підписки. Також продюсер не виклює можливість збільшення розмірів компенсації, якщо проблема з серверами повториться знову.