Samsung представив потужне МФУ MultiXpress C8385ND

378

Компанія Samsung Electronics представила потужний багатофункціональний пристрій Samsung MultiXpress C8385ND.


МФУ Samsung MultiXpress C8385ND

Висока продуктивність C8385ND забезпечується завдяки потужному 800 МГц процесор, 1 Гб ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті і жорсткий диск об’ємом 160 Гб. Здатний всього за одну хвилину роздрукувати до 38-ми кольорових сторінок формату A4 або відсканувати 33 зображення, нове МФУ стане підходящим рішенням для офісу, в якому одночасно вирішуються десятки різних завдань. Крім того, воно оснащується сенсорним 7-дюймовим РК-дисплеєм з інтуїтивно зрозумілим налаштованим інтерфейсом.

Дозволяючи зробити копію будь-якого документа, всього за 13 секунд, нове багатофункціональне рішення від Samsung забезпечує високу якість кольорового друку, що досягається завдяки точності передачі кольорів і впевненої роботи в режимі високого дозволу 9 600 точок на дюйм. Крім того, додаток Easy Color Manager і вдосконалений CTD-датчик гарантують, що колірне рішення завжди буде чистим і яскравим. При цьому можна «управляти» кольором, налаштовуючи баланс, яскравість, контраст і насиченість будь-якого зображення.

Samsung MultiXpress C8385ND відрізняється розвиненими мережевими можливостями, дозволяючи надати доступ великої кількості користувачів в офісі. Воно дозволить співробітникам за лічені хвилини друкувати, сканувати або відправляти факси через корпоративну мережу. Крім цього, додаток SyncThru Admin 5 дає можливість за допомогою доступного інтерфейсу встановлювати і адмініструвати всі підключені до корпоративної мережі цифрові пристрої друку, a висновок простих і зрозумілих звітів допомагає аналізувати дані у всіх подробицях.

МФУ Samsung MultiXpress C8385ND
МФУ Samsung MultiXpress C8385ND

Для забезпечення стабільності та якості друку МФУ MultiXpress C8385ND оснащується трьома окремими роликами для подачі паперу. Працюючи синхронно, підбирає, подаючий і уповільнює ролики забезпечують якісну подачу паперу, уникаючи застрягань і застрявання. Стандартний лоток пристрою вміщує 520 аркушів паперу формату A4, завдяки чому користувачам не доведеться постійно відволікатися на поповнення запасу паперу. А тим, хто потребує великих обсягах друку, Samsung пропонує додаткові лотки, вміщають в себе до 2100 аркушів.

Samsung MultiXpress C8385ND оснащується рядом корисних програм: так, додаток SyncThru Web Service дозволяє переглядати стан друку, оновлювати вбудовані програми і встановлювати параметри прямо з вікна браузера, а завдяки додатку CounThru 2 Pro/Enterprise користувачі зможуть підрахувати підсумкову вартість израсходованых матеріалів. Крім того, додатки SmarThru Workflow 2 і SmarThru Office дозволяють частково автоматизувати робочий процес, збираючи документи й зберігаючи їх у потрібних папках, індексуючи і відправляючи їх за необхідне електронними адресами.