Samsung представив потужне МФУ MultiXpress C8385ND

63

Компанія Samsung Electronics представила потужний багатофункціональний пристрій Samsung MultiXpress C8385ND.

МФУ Samsung MultiXpress C8385ND
МФУ Samsung MultiXpress C8385ND

Висока продуктивність C8385ND забезпечується завдяки потужному 800 МГц процесор, 1 Гб ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті і жорсткий диск об’ємом 160 Гб. Здатний всього за одну хвилину роздрукувати до 38-ми кольорових сторінок формату A4 або відсканувати 33 зображення, нове МФУ стане підходящим рішенням для офісу, в якому одночасно вирішуються десятки різних завдань. Крім того, воно оснащується сенсорним 7-дюймовим РК-дисплеєм з інтуїтивно зрозумілим налаштованим інтерфейсом.

Дозволяючи зробити копію будь-якого документа, всього за 13 секунд, нове багатофункціональне рішення від Samsung забезпечує високу якість кольорового друку, що досягається завдяки точності передачі кольорів і впевненої роботи в режимі високого дозволу 9 600 точок на дюйм. Крім того, додаток Easy Color Manager і вдосконалений CTD-датчик гарантують, що колірне рішення завжди буде чистим і яскравим. При цьому можна «управляти» кольором, налаштовуючи баланс, яскравість, контраст і насиченість будь-якого зображення.

Samsung MultiXpress C8385ND відрізняється розвиненими мережевими можливостями, дозволяючи надати доступ великої кількості користувачів в офісі. Воно дозволить співробітникам за лічені хвилини друкувати, сканувати або відправляти факси через корпоративну мережу. Крім цього, додаток SyncThru Admin 5 дає можливість за допомогою доступного інтерфейсу встановлювати і адмініструвати всі підключені до корпоративної мережі цифрові пристрої друку, a висновок простих і зрозумілих звітів допомагає аналізувати дані у всіх подробицях.

МФУ Samsung MultiXpress C8385ND
МФУ Samsung MultiXpress C8385ND

Для забезпечення стабільності та якості друку МФУ MultiXpress C8385ND оснащується трьома окремими роликами для подачі паперу. Працюючи синхронно, підбирає, подаючий і уповільнює ролики забезпечують якісну подачу паперу, уникаючи застрягань і застрявання. Стандартний лоток пристрою вміщує 520 аркушів паперу формату A4, завдяки чому користувачам не доведеться постійно відволікатися на поповнення запасу паперу. А тим, хто потребує великих обсягах друку, Samsung пропонує додаткові лотки, вміщають в себе до 2100 аркушів.

Samsung MultiXpress C8385ND оснащується рядом корисних програм: так, додаток SyncThru Web Service дозволяє переглядати стан друку, оновлювати вбудовані програми і встановлювати параметри прямо з вікна браузера, а завдяки додатку CounThru 2 Pro/Enterprise користувачі зможуть підрахувати підсумкову вартість израсходованых матеріалів. Крім того, додатки SmarThru Workflow 2 і SmarThru Office дозволяють частково автоматизувати робочий процес, збираючи документи й зберігаючи їх у потрібних папках, індексуючи і відправляючи їх за необхідне електронними адресами.