Samsung представив тонкий зовнішній пишучий DVD-привід SE-S084D

256

Компанія Samsung Electronics представила новий тонкий зовнішній пишучий DVD-привід SE-S084D. Обтічний, компактний SE-S084D на 20% менше і на 25% легше традиційних пишучих DVD-приводів.


Samsung SE-S084D

Привід SE-S084D сумісний з усіма популярними операційними системами, включаючи Win7 і Mac OS. Новий DVD-привід оснащений технологією Buffer Under Run, яка запобігає помилки, що виникають, коли швидкість запису перевищує швидкість передачі даних, а також дає можливість використання многозадачного режиму на ПК.

Новий DVD-привід SE-S084D проведений без використання свинцю, а також інших шкідливих речовин, в тому числі Pb, cd, Cr+6, Hg, полибромдифенилов і полибромистого дифенилэфира, що дозволяє звести до мінімуму вплив на навколишнє середовище його компонентів.

Пишучий DVD-привід демонструє широкий діапазон швидкостей на ряді носіїв: 24X CD-ROM, 24X CD-RW 8X запис DVD±R, 5X запис DVD-RAM, 6X запис DVD+R Dual Layer, 6X запис DVD-R Dual Layer, 8X запис DVD+RW і 6X запис DVD-RW.

Привід SE-S084D також володіє новою функцією — сумісність з аудіо-відео побутовою технікою. Подібно зовнішнім жорстким диском і USB-пристроїв пам’яті, він може відтворювати мультимедійні файли при підключенні через USB кабель до AV-пристроїв.

У продаж SE-S084D надійде по всьому світу, в тому числі і в Росії, вже в кінці червня 2010 року за орієнтовною роздрібною ціною 2,5 тис. рублів.