Samsung випустив кишенькову Full-HD відеокамеру з поворотним обєктивом

596

Компанія Samsung Electronics розширила свою лінійку цифрових відеокамер моделлю HMX-E10. Крім запису відео в дозволі Full-HD, відмінною особливістю HMX-E10 є поворотний об’єктив з кутом повороту 270 градусів.


Samsung HMX-E10

За допомогою вбудованого USB-коннектора відеокамеру можна підключати безпосередньо до комп’ютера без USB-кабелю. Причому при підключенні до комп’ютера через USB-порт камкордер HMX-E10 буде заряджати свій акумулятор.

Samsung HMX-E10
Samsung HMX-E10

Основа HMX-E10 — великий високопродуктивний CMOS-сенсор розміром 1/3,2 дюйми, який дозволяє знімати відео в дозволі Full HD (1920х1080 пікселів, 30 кадрів / сек, H. 264), так і фотографії з роздільною здатністю 8 мегапікселів. На задній панелі відеокамери вертикально розташований універсальний 2,7-дюймовий широкоформатний сенсорний ЖК-екран. Під час запису екран HMX-E10 розділений на дві зони. У верхній зоні відображається поточний вміст кадру, а в нижній — доступний набір сенсорних елементів управління, включаючи кнопки запису, зупинки і відтворення.

Samsung HMX-E10
Samsung HMX-E10

Камера HMX-E10 оснащена широким набором інструментів. Так, до картинки можна застосувати кілька фільтрів, що дозволяють безпосередньо на HMX-E10 створювати оптичні і колірні ефекти. Набір оптичних ефектів відеокамери включає в себе режим мініатюри, який створює ефекти зміни кута зйомки і зміщення об’єктива, а також віньєтування, що забезпечує ефект ломографії. Колірні ефекти включають в себе режим усунення димки, який імітує роботу круглого поляризаційного фільтра, і режим «Ескіз», що надає відеозображення вид олівцевого малюнка.

Інтерактивна екранна кнопка завантаження дозволяє легко і швидко відправити відеоматеріал з HMX-E10 в Інтернет. При підключенні до комп’ютера з інтернет-з’єднанням вона пов’язує камкордер безпосередньо з веб-службою поширення контенту (наприклад, YouTube) і зменшує кількість дій, необхідних для відправлення та публікації відеофайлів в Мережі.