Samsung випустив нові Full HD відеокамери серії HMX-H300

419

Компанія Samsung Electronics оголосила про випуск нових Full HD відеокамер серії HMX-H300. Камери відрізняє велике час роботи батареї, 3-дюймовий РК-екран і високу якість зображення.

Функція розпізнавання осіб гарантує, що кожна особа в кадрі буде у фокусі. Вдосконалена функція Smart Auto автоматично вибирає найбільш відповідний режим зйомки в залежності від таких факторів як яскравість, експозиція і колір. В камерах HMX-H300 також є інноваційна функція Запис-Пауза (Smart Record Pause), що дозволяє користувачам ставити на паузу і потім знову продовжувати запис в один і той же файл. Дана функція покликана допомогти подальше редагування знятого матеріалу.

Ще однією ключовою особливістю відеокамер HMX-H300 став новий об’єктив c 30х оптичним зумом. Камери серії HMX-H300 здатні знімати до 3 годин без перерви.

Нові відеокамери Samsung оснащені 5-мегапіксельною BSI CMOS матрицею (із заднім підсвічуванням), яка володіє вдвічі більшою чутливістю, ніж звичайна СМОЅ матриця. В камерах серії HMX-H300 є система подвійної стабілізації зображення, усуває коливання зображення при тремтінні рук при зйомці на ходу.

РК дисплей нових відеокамер Samsung на 20% більше стандартних і становить 3 дюйми.