Scher-Khan Taiga: двостороння охоронна система

497

Компанія «МЕГА-Ф» повідомила про надходження в продаж автосигналізації з двостороннім зв’язком Scher-Khan Taiga. Система призначена для установки на вантажні транспортні засоби, автобуси та будівельну техніку з напругою бортової мережі 24 Ст.


Scher-Khan Taiga

Scher-Khan Taiga забезпечує захист від угону і від крадіжки вантажів, що перевозяться, а також попереджає водія про будь-які зміни в стані охороняється транспортного засобу. Для кодування керуючого сигналу в системі застосований динамічний алгоритм Magic Code Pro, змінюється з кожним натисканням кнопки брелока і забезпечує захист від спроб інтелектуального злому, сканування або перехоплення коду.
Нова охоронна система комплектується багатофункціональним чотирикнопковим брелоком-комутатором з РК-дисплеєм, що забезпечує симетричну двосторонній зв’язок на відстані до 2 тис. м. Ударостійкий брелок стійкий до стирання і механічних пошкоджень. Крім того пульт-комунікатор має індикацією рівня сигналу зворотного зв’язку, захистом від випадкового натискання кнопок, режимом енергозбереження і функцією «Вільні руки». В комплект поставки нової охоронної системи також входить додатковий компактний односторонній брелок і все необхідне для інсталяції на транспортний засіб.

Scher-Khan Taiga оснащена резервним джерелом живлення для забезпечення безперебійної роботи процесорного блоку і передачі тривожних повідомлень навіть при відключенні штатної акумуляторної батареї автомобіля. Крім того, в комплект входить універсальний цифровий датчик нахилу і удару, регулюється дистанційно з брелока.

Для захисту від розбійного нападу і насильницького заволодіння транспортним засобом у системі передбачена функція JackStop. Даний режим підвищує безпеку водія і знижує ймовірність викрадення з-за різноманітності варіантів активації, у тому числі імітують несправність двигуна. Крім того, система надає можливість програмування автоматичного керування замками дверей кабіни, що дозволяє убезпечити водія і пасажирів від нападу зловмисників.

В автосигналізації Scher-Khan надана функція PIN коду зняття з охорони, що дозволяє запобігти угону за допомогою крадіжки брелока. При активації цієї функції після натискання на кнопку брелока «зняття з охорони» система повідомить про перехід в режим очікування введення PIN-коду, відомого тільки власнику. Таким чином, автомобіль відкриється і розблокується лише після того, як охоронна система отримає унікальну послідовність сигналів, що відповідає цифрам на кнопках брелока. Тому, не знаючи PIN коду, зловмисники викрали брелок, не зможуть ним скористатися. Причому цифри PIN коду в будь-який час можна самостійно змінити, обмеживши доступ до транспортного засобу осіб, які знають колишній код. І навіть якщо кваліфікований викрадач зробить сканування і перехоплення однієї команди з послідовного діалогу брелока і системи, то це не дозволить йому зняти автомобіль з охорони.

Серед додаткових переваг системи можна назвати можливість перемикання брелока для управління другим транспортним засобом, захист від несанкціонованого прописування додаткових брелоків, а також використання індивідуальних секретних кодів для зняття і постановки системи на охорону без брелока і ключів.

Для транспорту з турбованим двигуном передбачена функція «Інтелектуальний турботаймер». В залежності від інтенсивності руху перед зупинкою система автоматично встановлює необхідний час роботи двигуна після вимикання запалювання, що дозволяє значно збільшити ресурс турбіни.