Tcl відклала випуск складних смартфонів і закрила project chicago-все через samsung galaxy z flip 3

9

Китайський бренд tcl був в числі перших за розробками складних смартфонів, але в результаті всі вони обмежилися одними прототипами. Так і не випустивши готові гаджети на комерційний ринок, компанія і зовсім вирішила почекати з цим і відклала плани на кращі часи.

Чому?

Як виявилося, програма з випуску складних смартфонів під кодовою назвою project chicago була скасована через фінансові питання-мабуть, tcl не змогла утримати ціни в тому діапазоні, який вони спочатку планували. Схоже, підготовлювану “розкладачку” оцінили в 800 доларів, і це при тому, що головний конкурент samsung galaxy z flip 3 коштує всього на пару сотень доларів дорожче.

Tcl заявляє, що у зв’язку з триваючою кризою нестачі чіпів, можливо, зараз не вдалий час для виходу на ринок, і пояснила, що це рішення було прийнято задовго до заходу samsung unpacked. Але компанія не відмовляється повністю від складних пристроїв, просто дочекається, поки вони не стануть більш доступними. За попередніми підрахунками, проект відклали на 12-18 місяців.

У той же час, видання cnet показало прототип складаний «розкладачки» tcl, яка вже практично була готова до виходу.