TP-LINK оновив одну з найпопулярніших моделей роутерів

407

Компанія TP-LINK оголосила про випуск оновленої версії роутера TL-WR841ND. Модель розроблена спеціально для домашніх користувачів і невеликих компаній. Маршрутизатор відповідає стандарту IEEE 802.11 n, а значить, підтримує бездротову передачу даних на швидкості до 300 Мбіт/с.


TP-LINK TL-WR841ND

У новій версії встановлені більш потужні антени: 5 дбі замість 3 дбі. Антени одночасно передають і приймають декілька потоків даних (технологія MIMO), забезпечуючи збільшену зону покриття, стабільність з’єднання і максимальну пропускну здатність. Дизайн корпусу не тільки виглядає більш сучасно і краще вписується в інтер’єр, але і покращує охолодження і розподіл повітряних потоків під час активної роботи роутера. Крім того, для зручності користувачів на корпусі з’явилася кнопка включення живлення.

Проста процедура установки і зручний інтерфейс дозволяють зробити основні налаштування і вийти в мережу всього за кілька хвилин. Встановлення пріоритетів для ресурсномістких додатків, чутливих до переривання сигналу, наприклад, голосового трафіку і потокового відео, гарантує високу якість їх передачі.

Система захисту TL-WR841ND включає підтримку SSID, контроль доступу на основі MAC-адресов, WEP-шифрование, WPA/WPA2 і WPA-PSK/WPA2-PSK аутентифікацію. Для налаштування параметрів безпеки не потрібно бути експертом. Варто натиснути одну єдину кнопку на корпусі, і автоматизоване QSS встановить захист з’єднання з використанням алгоритмів шифрування WPA2.

Рекомендована роздрібна ціна новинки складає всього 1,6 тис. рублів.