Treelogic поповнив колекцію MP3/MP4-плеєрів двома моделями

365

Компанія Treelogic представила нову серію MP3/MP4-плеєрів Treelogic TL-57x, що складається з моделей Treelogic TL-572 (з об’ємом пам’яті 2 Гб) і Treelogic TL-574 (4 Гб). Обидві моделі виділяються 2,4-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 240х320 пікселів (262 тис. кольорів), лаконічним дизайном, підтримкою всіх основних форматів аудіо, відео, графічних і текстових файлів, вбудованим FM-радіо, диктофоном і динаміком.

Велика кнопка Play/Pause дозволяє легко і комфортно програвати мультимедійні файли або швидко припиняти і відновлювати відтворення, а 4-позиційна клавіша зі спеціальним покриттям дає можливість легко відрегулювати гучність, здійснити навігацію по сусідніх файлів або швидке перемотування всередині однієї композиції. Завдяки спеціально підібраним матеріалами органів управління і їх формі всі функції можна виконувати «на дотик», не виймаючи плеєра.

Treelogic

Крім 4-позиційної клавіші і кнопки Play/Pause на передній панелі розташований динамік і кнопка виклику інструментів функціонального меню, цілком виконані з металу. На задній панелі присутній лише кнопка Reset, що дозволяє перезапустити систему плеєра при виникненні неполадок.

Незважаючи на малу товщину (всього 8,3 мм), на гранях корпусу також знайшлося місце для функціональних елементів – саме там розташована кнопка блокування клавіш, а також два роз’єми: стандартний 3,5-мм міні-джек для підключення навушників і miniUSB-роз’єм для зарядного пристрою і обміну даними з комп’ютером.

Плеєри відтворюють всі популярні формати звукових файлів (MP3, WMA, WAV, APE, OGG, FLAC, AAC) та 11 форматів відео (MPEG4, AVI, MP4, RM, RMVB, FLV, WMV, ASF, DV, DAT, MPG – попередня конвертація не потрібно), відображають фотографії та зображення форматів JPEG, GIF і BMP, а також підтримують читання електронних книг у форматі TXT.

Мультимедійні файли копіюються з комп’ютера простим перетягуванням», без необхідності використовувати спеціальне ПЗ, так що проблем з відтворенням улюбленої музики, аудіокниг, голосових записів, фільмів, відеороликів, зображень, фотографій і текстових файлів точно не виникне.

Еквалайзер з 7 передвстановленими налаштуваннями і можливістю ручного налаштування допоможе знайти найкраще звучання пісень, а вхідні в комплект навушники забезпечать чистий і потужний звук, забезпечуючи при цьому зручність і комфорт. Можливість відтворення до 7 годин продовжить задоволення від прослуховування, а швидка 3-хвилинна зарядка дозволить плеєра працювати протягом приблизно 3-х годин.

Серед додаткових переваг пристроїв серії Treelogic TL-57x – FM-радіо з пам’яттю на 20 станцій, передачі з якого можна записувати у формати WAV і MP3 (16~224 Кбіт/с), диктофон для запису важливої інформації, а також потужний динамік, що дозволяє слухати музику або дивитися відео в компанії друзів. Крім того, в плеєрі серії Treelogic TL-57x реалізована одночасна робота декількох додатків – наприклад, можна переглядати фотоальбом під супровід приємної музики або читати електронну книгу і одночасно слухати FM-станцію.

Пристрої також можна використовувати в якості звичайних USB-накопичувачів для зберігання і перенесення інформації. Вбудованої пам’яті (2 або 4 Гб) буде достатньо для зберігання до 1000 пісень, 5000 фотографій і цілої бібліотеки електронних книг або важливих документів. Для синхронізації з ПК не потрібно додаткових програм – досить підключити плеєр до комп’ютера по високошвидкісному інтерфейсу USB 2.0 High Speed і скопіювати необхідні файли.

Моделі відрізняються компактними розмірами (47x89x8,3 мм) і малу вагу (43 г). Рекомендована роздрібна ціна становить 1,5 тис. рублів за модель Treelogic TL-572 (з об’ємом пам’яті 2 Гб) і 1,8 тис. руб. за Treelogic TL-574 (з 4 Гб вбудованої пам’яті).