Verbatim випустила зовнішній накопичувач Combo Portable Hard Drive

419

Компанія Verbatim представила новий портативний накопичувач Combo Portable Hard Drive. В ньому об’єднані переваги високошвидкісного порту Powered eSATA із зручністю USB-диска. Зовнішній HDD оснащений міцним алюмінієвим корпусом, важить всього 205 р. і забезпечує високі швидкості передачі даних eSATA – до 3 Гбіт/сек.


Verbatim Combo Portable Hard Drive

В комплект з накопичувачем Portable Hard Drive eSATA/USB 2.0 Combo входить спеціальний кабель Powered eSATA, який забезпечує пристрій харчуванням і виключає необхідність використання зовнішнього адаптера. Для роботи зі старими портами eSATA, які не забезпечують подачу живлення на периферійні пристрої, доступний особливий Y-кабель – при його підключенні живлення береться від роз’єму USB, а дані передаються по eSATA.

Встановлена утиліта Nero BackitUp4 допоможе власникам використовувати цей зовнішній диск як сховище резервних копій важливої інформації з ноутбука або настільного ПК. Габарити eSATA/USB Combo HDD – 130x80x17 мм. Новий накопичувач eSATA/USB 2.0 Combo ємністю 500 Гб буде доступний в спеціалізованих магазинах в квітні 2010 р. за рекомендованою ціною 4,9 тис. руб.