Acer випустив проектор P7290 для презентацій

321

Корпорація Acer представила на російському ринку новий відеопроектор Acer P7290, створений для проведення презентацій у великих приміщеннях.


Acer P7290

Acer P7290 дозволяє відтворювати зображення з більш природними і збалансованими відтінками завдяки технології Acer Color Boost II з оптимізованим 6-сегментним колірним колесом, потужному алгоритму передачі зображень і вдосконаленою формою імпульсу лампи. Яскравість кольору оптимізована і автоматично адаптується для типу проектованого контенту за допомогою утиліти Acer eView Management.

Порти HDMI і DVI-D дозволяють підключити Acer P7290 до різних джерел сигналу і забезпечують повний спектр можливостей підключення цифрових пристроїв для перегляду зображень у високому дозволі. Сучасна технологія лампи яскравістю до 5000 ANSI люмен і контрастність 3000:1 забезпечують чітку картинку навіть при яскравому освітленні.

Завдяки функції Blackboard mode, що забезпечує чітку проекцію і точну передачу кольору навіть на кольорових поверхнях, Acer P7290 не вимагає виконання налаштування екрану. Функція вертикальної корекції трапецеїдальних спотворень під кутом 40 градусів дозволяє усунути вертикальні спотворення таким чином, щоб глядачі завжди бачили ідеально прямокутну проекцію, незалежно від місця розташування проектора.

Два вбудованих динаміка дозволяють поліпшити якість презентацій та відео за рахунок більш якісного звуку, а вихідний роз’єм S/PDIF підтримує 5.1-канальний цифровий звучання для отримання більш реалістичного багатонаправленого звуку. Щоб відчути переваги 5.1-канального звучання з шістьма динаміками, досить просто підключити вхідний роз’єм S/PDIF для підсилювача до вихідного роз’єму S/PDIF.

Завдяки установці лампи Acer P7290 через верхню кришку, користувачі можуть з легкістю самостійно замінювати лампу, навіть якщо проектор змонтований на стелі.

Для зручності управління проектором Acer P7290 на великих відстанях, його можна підключати до провідного пульта ДУ довжиною до 20 м. Крім того, дротовий пульт ДУ забезпечує більш ефективне управління пристроями в конференц-залі.

Acer P7290 використовує екологічне рішення Acer EcoProjection, що дозволяє знизити споживання електроенергії в режимі очікування до 80%. При відсутності вхідного сигналу протягом 5 хвилин, проектор автоматично переходить в економічний режим, що дозволяє знизити енергоспоживання до 20%, також він автоматично вимикається при відсутності вхідного сигналу протягом певного часу. Пакет Acer EcoProjection включає Acer ePower Management для персональної настройки параметрів енергозбереження.

Для зручності використання проектори Acer використовують комплект програм Empowering Technology, що полегшує роботу з проекторами і забезпечує миттєвий доступ до простої налаштуванні, а також до службових програм для перегляду і установки таймера.

Пропонована роздрібна ціна на Acer P7290 становить 81,3 тис. рублів.