Panasonic анонсував технологію Full HD 3D

437

Panasonic представив концепцію Full HD 3D. Плазмові Full HD 3D телевізори Panasonic VIERA серії VT20 з діагоналями екрану 50 і 65 дюймів з’являться у продажу в червні 2010 року. Плазмова технологія має низку важливих переваг для відтворення 3D. Це і відсутність перехресних перешкод, чітка передача рухомого зображення, а також підвищений коефіцієнт яскравості і покращена якість зображення навіть при відтворенні 2D контенту.

Найсерйознішою проблемою до досягнення бездоганності 3D зображення є наявність перехресних перешкод. Швидка зміна «лівого» і «правого» зображень на екрані викликає їх часткове накладення один на одного, і картинка виходить не дуже чистою. Для вирішення цієї проблеми Panasonic розробив люмінофор з коротким послесвечением (втричі меншим в порівнянні із звичайним), який у поєднанні з технологією 600Hz Sub-field drive дозволив повністю усунути перехресні перешкоди і зробити 3D зображення чітким.

Висока статична контрастність 5 000 000:1 робить можливим відображення справжнього чорного кольору за рахунок виключення предразряда в осередках і застосування нового фільтра. Тонкі переходи світла і тіні відтворюються з винятковою точністю.

Телевізори VIERA Full HD 3D сертифіковані THX Certified Display. Плазмові телевізори Full HD 3D забезпечує багатий набір додаткових технологій, таких як функція VIERA CAST, що надає користувачам доступ до різноманітних Інтернет-ресурсів: YouTube, Twitter, Picasa, Bloomberg, Weather, а тепер ще й розширює можливості комунікації за допомогою сервісу Skype. З використанням опціональною відеокамери Panasonic TY-CC10 і чотирьох мікрофонів, вбудованих в неї, вся родина може брати участь у відеодзвінках друзям або родичам, які користуються Skype як через комп’ютер, так і через телевізори VIERA. Спілкування відбувається у звичному для користувачів сервісу режимі. Функція VIERA Link, що дозволяє управляти сумісними аудіо – та відеопристроями за допомогою єдиного пульта ДК, і функція VIERA Image Viewer, з допомогою якої можна легко переглядати на екрані телевізора VIERA записані на карту пам’яті SD фотографії, HD-фільми або слухати музику.

Full HD 3D телевізори VIERA виконані у вдосконаленому дизайні з обрамленням бронзового кольору. У комплекті додаються стереоскопічні окуляри Panasonic TY-EW3D10E.

Нові плазмові телевізори Full HD 3D володіють високими показниками енергоефективності, термін їх служби складає 100 тис. годин. Телевізори Full HD 3D виготовлені з екологічно нешкідливих матеріалів, тобто без застосування таких речовин, як свинець та ртуть.