Canyon випустив набір для спілкування

444

Компанія Canyon представила новий набір для спілкування через інтернет Canyon CNR-CP12. Набір складається з компактної стереогарнітури і двомегапіксельною веб-камери.

Для його установки не потрібно володіти якимись особливими навичками – достатньо просто підключити до комп’ютера до відповідних роз’ємів і встановити додається на диску програмне забезпечення. Набір складається з гарнітури і веб-камери, оформлених в одній колірній гамі.

Наголов’я гарнітури виконано з м’якого пластику. М’які амбушюри, покриті шкірою тонкої вичинки. Мікрофон винесений на зовнішню дужку, прикріплену до лівого динаміку.

У комплекті використовується веб-камера CNR-WCAM820. Вона оснащена двухмегапиксельным сенсором. В системі лінз об’єктива застосовується даний скло, завдяки чому вдається домогтися найкращої якості зображення. Веб-камера оснащена підставкою, виконаної у формі прищіпки. За допомогою такої підставки камера може бути встановлена як на поверхні робочого столу, так і зафіксована на моніторі або ж на будь-якому іншому предметі інтер’єру.

Вартість набору для спілкування Canyon CNR-CP12 становить 1,1 тис. рублів.