Ретро електровелосипед harley-davidson вийде лімітованою серією в грудні (2 фото)

21

Бренд harley-davidson під назвою serial 1 cycle оголосив про намір вивести на ринок лімітовану серію електричних велосипедів, виготовлених в вінтажному дизайні, в кінці четвертого кварталу 2021 року. Ціна велосипеда mosh / tribute становитиме 5999 доларів.

Характерною особливістю дизайну нового електровелосипеда будуть білі шини schwalbe super moto-x, шкіряне сідло медового відтінку і ручки аналогічного забарвлення. Технічні характеристики і параметри моделі mosh / tribute будуть відповідати раніше представленим моделям (mosh/cty, rush/cty step-thru, rush/ cty і rush/cty speed), виконаним в сучасному дизайні.

Новий ретро-байк оснащується карбоновим ремінним приводом gates, вбудованим освітленням і гідравлічними дисковими гальмами trp. Знімний акумулятор ємністю 529 втч забезпечить автономний запас ходу до 170 кілометрів, який може скоротитися до 60 кілометрів в залежності від індивідуального режиму і стилю їзди, а також від вибору типу дороги.

Компанія serial 1 cycle (названа на честь першого мотоцикла harley-davidson, випущеного в 1903 році) оголосила також, що лімітована серія кількістю всього 650 одиниць буде доступна для покупців, які проживають як в європі, так і в сша.

Engadget