Defender представив веб-камеру G-lens 2552

372

Defender представив веб-камеру G-lens 2552 з якісною оптикою і універсальним кріпленням. Новинка підходить для проведення домашніх і робочих відеоконференцій, також пристрій можна використовувати для видеоблоггинга ? записувати відеоролики і викладати їх на власному каналі YouTube.com.


Defender G-lens 2552

Веб-камера оснащена 2-мегапіксельним CMOS-сенсором з підтримкою програмного збільшення (інтерполяції) до 12 мегапікселів. Просунута оптика дозволяє камері знімати фотографії з максимальною роздільною здатністю 1600х1200 пікселів (з інтерполяцією до 4000х3000 точок), записувати плавні відеоролики з роздільною здатністю 640х480 зі швидкістю 30 кадрів в секунду. П’ятишарова скляна лінза вбудованого об’єктива забезпечує високу чіткість картинки. У разі тьмяного кімнатного світла в справу вступає автоматична настройка чутливості.

Процес налаштування пристрою по максимуму простий ? Defender G-lens 2552 налаштує головні параметри автоматично. Камера самостійно встановить правильну експозицію і баланс білого, щоб передане зображення залишалося природним. Любителі покрутити повзунки зможуть встановити програмне забезпечення і налаштувати яскравість, контраст; змінити розмір картинки; задіяти різні спецефекти.

За передачу звуку в G-lens 2552 відповідає вбудований мініатюрний мікрофон, тому для передачі звуку немає необхідності використовувати гарнітуру.

Універсальне металеве кріплення дозволяє встановити камеру прямо на столі або закріпити на моніторі будь-якої товщини.