Fujitsu випустила біорозкладана компютерну мишу

428

Компанія Fujitsu представила першу в світі комп’ютерну мишу, в якій пластмаси повністю замінені на біологічно розкладаються матеріали. Завдяки використанню поновлюваних матеріалів замість пластмас, ця миша з маркуванням ECO на 100% придатна для переробки.


Fujitsu M440 ECO

При виготовленні миші Fujitsu M440 ECO замість пластмас застосовуються екологічно безпечні біополімери Arboform і Biograde. Ця модель доповнює лінійку аксесуарів на базі біологічно розкладаються матеріалів, у якої вже представлена клавіатура KBPC PX ECO. Завдяки впровадженню нових матеріалів можна виключити з виробничого процесу речовини на нафтовій основі, такі як реактопласти і полівінілхлорид.

Нова миша на 100% придатна для переробки, тому після завершення її життєвого циклу на смітники потраплятиме менше пластмасових відходів.

У минулому році компанія Fujitsu представила першу клавіатуру, виготовлену з відновлювальних речовин. 45% пластмасових деталей клавіатури замінені на біологічно розкладаються матеріали.

За оцінкою Fujitsu, використання відновлюваних матеріалів при її виробництві забезпечує щорічну економію до 60 тонн пластмас.

Миша має колесо прокручування, оптичний датчик з роздільною здатністю 1000 точок на дюйм. Модель M440 ECO зручніше у використанні, ніж звичайні моделі з пластмаси, т. к. корпус виготовлений з біополімеру Biograde, який більш еластичний у порівнянні з іншими біологічно розкладаються матеріалами і дозволяє створювати вироби з ергономічним дизайном. Ця модель підходить для роботи як правою, так і лівою рукою.

Миша M440 ECO вже доступна в країнах Європи, Близького Сходу і Африки. У Росії ціна миші складе близько 700 рублів.