Компактний активний сабвуфер Vibe LiteAir Compact 8

460

Vibe представив компактний і легкий активний сабвуфер серії LiteAir Compact, в корпусі якого розмістився 8-ми дюймовий динамік. Vibe LiteAir C8 видає солідний бас і може бути розміщена у місцях, де звичайні громіздкі сабвуфери розмістити просто неможливо. Невеликі розміри саба передбачають можливість установки навіть в ніші для ніг переднього пасажира.

У моделі LiteAir C8 використовується система зниження небажаних резонансів і вібрацій корпусу (A. R. B. S. S.).

Сабвуфер LiteAir оснащений підсилювачем VIBE PowerBox Bass 1, що входить в комплект поставки дистанційний регулятор гучності також дозволяє перебудовувати частоту зрізу фільтра низьких частот для більш точної настройки звучання акустичної системи.

Композитний дифузор, виконаний з кевлара і скловолокна, що володіє підвищеною жорсткістю, забезпечуючи найвищу якість звуку і мінімальні спотворення. Максимально щільне з’єднання динаміка з корпусом забезпечує прогумоване по діаметру динаміка кільце, яке є продовженням підвісу дифузора. Подвійна центруюча паучковая шайба стабілізує рух дифузора при його роботі на максимальній потужності, а завдяки легкості спотворення відтвореного сигналу зводяться до мінімуму.

Пікова потужність LiteAir Compact 8 становить 900 Вт, при номінальній – 300 Вт.