Canon випустив фотокамеру EOS 60D

437

Компанія Canon поповнила відому лінійку цифрових дзеркальних камер EOS нової моделлю EOS 60D. Новинка володіє наступними характеристиками: 18-мегапіксельна матриця, швидкість зйомки 5,3 кадру/с, можливість обробки зображень в камері і новітній РК-дисплей зі змінним кутом нахилу, що дозволяє робити фотографії і знімати відеоролики високої чіткості (HD) практично в будь-якому ракурсі.


Canon EOS 60D

Створена для творчого самовираження, камера EOS 60D поєднує в собі можливості ручного управління і нові творчі режими зйомки, що робить її відповідним вибором для користувачів різного рівня.

Canon EOS 60D
Canon EOS 60D

Повністю ручний режим дозволяє знімати без яких-небудь обмежень, а творчі функції, вбудовані в камеру максимально спрощують процес створення і обробки фотографій.

Canon EOS 60D
Canon EOS 60D

Процесор Canon DIGIC 4 забезпечує точну передачу кольорів, плавність тонових переходів і низький рівень шуму. Будучи частиною лінійки EOS, модель EOS 60D повністю сумісна з аксесуарами EOS, включаючи об’єктиви EF і зовнішні спалахи.

Незалежно від об’єкту зйомки камера Canon EOS 60D забезпечує гнучкість в реалізації творчих ідей. Функція Basic + («Основний режим +») дозволяє легко досягати бажаного ефекту і змінювати атмосферу свого знімка або вести зйомку у відповідності з умовами освітлення і типом сцени для максимальної оптимізації зображення.

Ряд додаткових художніх фільтрів дозволить експериментувати зі знімками. Фільтр «Зернистий чорно-білий» допоможе створити фотографії документального або репортажного стилю, а з «Ефектом мініатюри», завдяки фокусуванню на вузькій ділянці кадру, реальні сюжети на знімках будуть виглядати як мініатюрні моделі. Фільтр «Іграшкова камера» регулює колірні тони для отримання зображень в стилі ретро, а «М’який фокус» надає знімкам м’якість, роблячи їх більш виразними. Фільтри можна накладати безпосередньо в камері на вже відзняті зображення, що дозволяє оцінити кілька варіантів безпосередньо після зйомки.

Користувачам, які хочуть керувати всіма параметрами вручну, режим повністю ручного управління допоможе втілити в життя будь-які творчі ідеї. Параметри можна регулювати за власним бажанням, а можливість обробки зображень формату RAW безпосередньо в камері дозволяє редагувати фотографії відразу після зйомки.

Модель EOS 60D допоможе організувати бібліотеку зображень. Ви можете, наприклад, змінювати розмір фотографій, присвоювати їм рейтинг, щоб прискорити і спростити управління ними та зберігання.

Високочутлива система автофокусування Canon EOS 60D забезпечує передачу деталей, а режим безперервного автофокусування AI Servo швидко і точно відстежує рухомі об’єкти – вони будуть чіткими і різкими.

Розширений діапазон чутливості ISO дає можливість знімати при слабкому освітленні. Діапазон значень ISO від 100 до 6400 дозволяє регулювати світлочутливість залежно від конкретної сцени. Його можна розширити до 12800, щоб вести зйомку навіть при дуже слабкому світлі, на заході або всередині приміщення.

Модель EOS 60D оснащена РК-дисплей зі змінним кутом нахилу, що дозволяє знімати в різних ракурсах, наприклад, над головою або на рівні землі.

Користувачам, які люблять знімати відео, модель EOS 60D дозволяє створювати дуже чіткі відеоролики з роздільною здатністю Full HD 1920x1080p. Різні варіанти частоти кадрів дають можливість експериментувати із зовнішнім виглядом і атмосферою відеоматеріалів. Підтримується кінематографічний режим 24 кадру/сек, а також режими 25 і 30 кадрів/сек. Для запису звуку підвищеної якості можна використовувати зовнішній мікрофон. Порт HDMI дозволяє переглядати фотографії та відеоролики на екрані HD-телевізора, здійснюючи дистанційне керування за допомогою телевізійного пульта.