Logitech анонсував підставку з вбудованою акустикою для ноутбуків

684

Компанія Logitech представила підставку для компактних комп’ютерів з вбудованою акустикою Logitech Speaker Lapdesk N550. Новинка є продовженням популярної підставки Logitech Speaker Lapdesk N700, яка розроблялася для ноутбуків з 16-ти дюймовим екраном. Ця модель створена для відтворення глибокого звуку на комп’ютерах з діагоналлю дисплея в 14.1 дюймів і менше.


Logitech Speaker Lapdesk N700

Підставка Logitech Speaker Lapdesk N550 обладнана вбудованими стерео системою, розташованою по краях. Чотиришарова конструкція підставки з термозахисного, м’якою, комірчастою тканиною обшивки робить використання ноутбука більш зручним. Основа підставки трохи нахилене, завдяки цьому екран комп’ютера трохи підводиться до комфортної позиції перегляду матеріалів з екрану. Настроювані опори, вбудовані в основу, підтримують корпус ноутбука в одному положенні.

Новітня підставка від Logitech проста у використанні. Не потрібно встановлювати ніякого програмного забезпечення — харчування колонок здійснюється через USB-порт.

Підставка для ноутбука з вбудованою акустикою Logitech Speaker Lapdesk N550 очікується в продажі на території Європи в січні 2011 року, за рекомендованою роздрібною ціною 50 євро.