Logitech представив мишу для роботи у вітальні

398

Компанія Logitech представила бездротову мишу Logitech Wireless Mouse M515. Новинка дозволяє управляти комп’ютером на м’яких поверхнях: дивані, ліжку або подушці. Нижня частина бездротової миші виконана у вигляді цільної пластини, за рахунок чого вона може з легкістю ковзати по будь-яким тканинам. Датчик наближення рук включає миша автоматично тільки тоді, коли користувач бере її в руки.


Logitech Wireless Mouse M515

За рахунок датчика наближення рук, миша Logitech Wireless Mouse M515 включається тільки тоді, коли користувач бере її в руки. Таким чином, миша працює лише під час використання, а в решту часу автоматично переходить в сплячий режим. Цільний корпус нижній частині новинки не дає часткам тканини забиватися навколо сенсора, що дозволяє з комфортом використовувати пристрій на будь-якому типі поверхні. Гладка форма без різких країв і западин дає можливість працювати з мишею на дивані, а також на ковдрі, подушці, одязі, килимі або столі.

Logitech Wireless Mouse M515
Logitech Wireless Mouse M515

В моделі використовується технологія швидкої прокрутки Logitech Hyper-Fast Scrolling, що спрощує перегляд довгих гілок в блогах або обговорень в соціальних мережах. У користувачів є можливість одним натисканням перевести колесо прокручування в покроковий режим, коли їм потрібно більше точності.

Logitech Wireless Mouse M515
Logitech Wireless Mouse M515

Новітня миша Logitech працює до двох років на одному заряді батарей. Завдяки використанню крихітного приймача Logitech Unifying, користувачі зможуть насолодитися простим бездротовим з’єднанням: досить увіткнути приймач в роз’єм комп’ютера і про нього можна забути. Приймач можна залишати включеним ноутбук, щоб він не загубився. Плюс, до одного приймача Unifying можна з легкістю підключити додаткову сумісну мишу або клавіатуру Logitech.

Бездротова миша Logitech Wireless Mouse M515 очікується в продажі на території Європи в початку квітня 2011 року, за рекомендованою роздрібною ціною 50 євро.