Маса модифікованої консолі sony ps5 знижена за рахунок погіршення системи охолодження (відео)

17

Компанія sony нещодавно вивела на ринок австралії оновлену модифікацію ігрової приставки playstation 5, яка має меншу в порівнянні з базовою моделлю масу. Офіційного роз’яснення компанії з приводу зниження ваги цифрової версії playstation 5 digital edition (без оптичного приводу) поки немає, але блогер остін еванс зумів роздобути модифіковану приставку, розібрав її і представив в youtube відео, в якому розкриті причини зниження маси пристрою.

Відразу ж після розпакування нової моделі ps5 еванс зважив як модифіковану приставку, так і базову версію playstation 5. Маса новинки, що поставляється під модельним номером cfi-1100b, склала 3542 грами, тоді як оригінальна приставка з модельним номером cfi-1015b важить 3828 грам. Таким чином, sony змогла знизити загальну масу консолі на 300 грам.

На наступному етапі блогер розібрав приставку і показав, які зміни в конструкції забезпечили зниження маси моделі. Основна модифікація торкнулася системи охолодження ps5. По-перше, в новинці використана нова конструкція радіатора зі зменшеною площею алюмінієвих пластин. По-друге, замість вентилятора з 23-ма лопатями від фірми delta застосований 17-ти лопатевий вентилятор тієї ж компанії. В результаті шум, що генерується приставкою, знижений з рівня 43,5 дба до 42,1 дба, а температура повітря, який відводиться з приставки, підвищена на 3-5 градусів.

Крім того остін еванс вказав і на інші зміни. Зокрема використаний модифікований гвинт для кріплення підставки, який тепер можна розкручувати руками, не використовуючи викрутку. Також було змінено вузол з’єднання з модулем wi-fi.

Офіційного роз’яснення причин модифікації playstation 5 digital edition поки не послідувало. Можна припустити, що всі зміни враховують досвід використання оригінальної приставки, і розробники змогли здешевити модель без зміни основних технічних і споживчих характеристик ps5.