Вимірювання температури, артеріального тиску та виявлення діабету: які функції apple готує для майбутніх apple watch

14

Аналітики видання the wall street journal поділилися інформацією про розробки apple для майбутніх моделей смарт-годин apple watch. При цьому їх джерела стверджують, що знайомі з планами apple і мають доступ до внутрішніх документів компанії.

Чого чекати?

Всі заплановані функції відносяться до моніторингу стану здоров’я. Одна з них — термометр, який зможе не тільки визначати температуру тіла, але і допоможе жінкам мати уявлення про свій цикл овуляції.

У свою чергу, тонометр зможе виміряти артеріальний тиск, причому без участі стандартної надувний манжети. На відміну від звичайних приладів, система apple вимірює швидкість хвилі серцебиття через артерії користувача за допомогою датчиків. Після цього apple watch покажуть користувачеві, як змінюється його артеріальний тиск, але не зможуть забезпечити базове вимірювання систолічного і діастолічного тиску, через що виникає питання про корисність цієї функції.

Apple також нібито вивчає моніторинг артеріального тиску за допомогою додаткового пристрою без манжети, який міг би забезпечити більш точне зчитування без надування.

Також в розробці виявлення апное (зупинки дихання) уві сні за допомогою існуючого датчика кисню в крові, але з реалізацією цієї опції виникли проблеми. Як, власне, і з функцією виявлення діабету. У звіті підкреслюється, що всі описані можливості поки тільки вивчаються і розробляються, але в кінцевому підсумку можуть бути відкладені або скасовані. Навіть якщо ідеї втілять в життя — це трапиться не раніше 2022 року.

Крім того, повідомляється, що apple також чинить тиск на fda, щоб він затвердив ряд оновлень для існуючих моделей apple watch. Одне оновлення дозволить людям з фібриляцією передсердь використовувати apple watch для відстеження свого стану з плином часу. Ще одне оновлення дозволить apple watch попереджати користувачів про зниження рівня кисню в крові.