Meijin випустив ПК на Sandy Bridge

447

Компанія Meijin оголосила про випуск комп’ютерів на нових процесорах Intel Sandy Bridge Intel Core i5 2500 і Core i7 2600.

На сьогоднішній день представлені п’ять нових ігрових комп’ютерів середнього цінового сегмента з серії Meijin Action і три медіа-центру, при виробництві яких використовувалися новітні процесори Intel Core i5 2500 з частотою 3,3 ГГц Core i7 2600 з частотою 3,4 ГГц.

Процесори зроблені по 32-нм техпроцесу, як і попереднє покоління, мають вбудоване графічне ядро і, згідно з результатами тестів, що забезпечують більш високу продуктивність у розрахунку на такт. Крім цього, до вже знайомим для користувача технологій Turbo Boost і Hyper-Threading, додана нова технологія Intel Quick Sync Video, значно збільшує швидкість створення, редагування й обміну відеороликами.

В молодших моделях графічна система представлена відеокартами NVIDIA GTS 450, в старших GTX 460 і SLI GTX 460. Комп’ютери базуються на материнських платах з набором мікросхем Intel Р67 і P67, мають по 4 Гб двоканальної пам’яті DDR3 з архітектурою і пропускною здатністю 10600 Мб/сек забезпечені достатньою об’єм жорсткого диска від 1 до 2 Тб.

Всі новинки укомплектовані універсальним пристроєм DVD-RW, мають можливість підключення домашнього телевізора, здатні забезпечити просторове звучання, готові до підключення в мережу. На комп’ютерах попередньо встановлена 64-розрядна операційна система MS Windows 7 Home Premium.