Highscreen Nano: доступний комунікатор

560

Компанія «Вобіс Комп’ютер» оголосила про розширення своєї лінійки пристроєм на базі Windows Mobile 6.5.3 і початку продажів самого доступного в Росії комунікатор класу «все в одному» – Highscreen Nano. Його вартість становить 7 тис. рублів..


Highscreen Nano

Корпус Highscreen Nano «оперезаний» рамкою під метал, а на його передній панелі розташована трапецієвидна навігаційна клавіша, завдяки витягнутою формою якої апарат здається вже, ніж є насправді. Товщина Highscreen Nano – 14 мм. Задня панель пристрою оброблена пластиком чорного кольору типу «софт-тач», який не тільки приємний на дотик, але абсолютно не ковзає в руках завдяки рифленої поверхні.

«Залізна начинка» пристрою базується на процесорі Marvell PXA300 з тактовою частотою 624 МГц. Highscreen Nano обладнаний 2,8-дюймовыв резистивним сенсорним дисплеєм з роздільною здатністю 320х240 пікселів (QVGA), адаптерами Wi-Fi і Bluetooth, приймач супутникової GPS-навігації на базі чіпа SiRF Star III, акселерометром (датчиком орієнтації), FM-тюнером і слотом для флеш-карт microSD/microSDHC. Пристрій обладнаний 2-мегапіксельною камерою. Highscreen Nano працює в мережах GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 МГц), мережі третього покоління (3G) апаратом не підтримуються.

Разом з пристроєм поставляється набір додатків компанії SPB Software (SPB Keyboard, SPB Mobile Shell і SPB Mobile TV). Всі ці програми вже встановлені у внутрішню флеш-пам’ять Highscreen Nano.

З серпня 2010 комунікатор буде комплектуватися ще й компакт-диском з навігаційною системою iDa (движок Destinator c картами американської компанії Navteq, які також використовуються у пристроях Nokia, Samsung і Sony Ericsson). Купивши Highscreen Nano до серпня зможуть безкоштовно завантажити та встановити цей пакет у свій пристрій.

Виробництвом моделі займається китайська компанія SIM Wireless. В комплект поставки Highscreen Nano входять гарнітура, USB-кабель, зарядний пристрій і чохол.